سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم گفت: دانشجویان دکتری شاهد و ایثارگر می‌توانند برای جذب در هیئت علمی دانشگاه آزاد ثبت نام کنند.

جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

 

به گزارش پی اچ دی آزمون ، دکتر حسینی، مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم در گفتگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: دانشجویان دوره دکتری شاهد و ایثارگر می‌توانند برای جذب در هیئت علمی دانشگاه ثبت نام کنند.
وی بیان کرد: بیش از ۷۰ هزار نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد در حال تحصیل هستند و بر اساس مصوبه شورای عالی فرهنگی و دستور رئیس جمهور ستادهایی تحت عنوان شاهد و ایثارگر در همه شهرستان‌های کشور با مشارکت بنیاد شهید و دانشگاه آزاد تشکیل شده و وظیفه‌اش رصد و پایش علمی و دانشجویان شاهد و ایثارگر است.
مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه آزاد افزود: فعالیت‌های فرهنگی، درسی، فرزندان شاهد و ایثارگر را حمایت می‌کنند و در جهت تقویت علمی، پژوهشی این عزیزان تلاش‌های جدی انجام می‌دهند.
وی ابراز داشت: اکثر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان واحد سبز و عاری از دخانیات شناخته شده اند و در فضای دانشگاهی مصرف دخانیات به هیچ عنوان انجام نمی‌شود و به طور کلی ما در حوزه گسترش فضای سبز و در حوزه منع مصرف دخانیات الحمدالله ما جزو اولین دانشگاه‌های کشور هستیم که این در موضوع را ابلاغ و عملیاتی کردیم.