سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران- ایرنا – مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۱۳۹۷ از اول اسفندماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می شود.

پی اچ دی آزمون : حسین توکلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ صبح روز جمعه ۴ اسفند ماه ۹۶ در ۵۵ شهرستان مختلف کشور برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سال ۹۷ از روز سه شنبه اول اسفندماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و داوطلبان می توانند برای پرینت کارت خود از اول تا سوم اسفندماه با مراجعه به این سایت و وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و پرونده، اقدام کنند.
توکلی یادآور شد: نشانی حوزه امتحانی هر داوطلب در کارت ورود به جلسه آزمون وی مشخص شده است و همراه داشتن پرینت کارت آزمون به همراه کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار برای تمامی داوطلبان شرکت کننده در جلسه آزمون دکتری ۹۷ الزامی است.
وی گفت: سایر اطلاعات دیگر در برگه راهنما که همراه با کارت آزمون در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد، به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
مشاور عالی سازمان سنجش، آمار داوطلبان ثبت نام کننده برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ را ۲۳۴ هزار و ۴۵۴ نفر ذکر کرد.