حوزه خواهران
سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – اولین دوره آموزشی مهارت های فضای مجازی ویژه خواهران طلبه سراسر کشور توسط اداره فرهنگسازی فضای مجازی حوزه های علمیه خواهران آغاز شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، محمدتقی جلیلی، رئیس اداره فرهنگ سازی فضای مجازی حوزه های علمیه خواهران با اشاره به استقبال گسترده خواهران طلبه از برگزاری دوره آموزشی مهارت های فضای مجازی گفت: این دوره در دو محور آشنایی با مفاهیم و ابزارهای تولید محتوا در فضای مجازی و کنش‌گری در فضای مجازی با حضور بیش از ۳۰۰ خواهر طلبه آغاز شد و تا ۲۰ اسفند ۹۶ ادامه خواهد داشت.

وی هدف از برگزاری این دوره را کسب مهارت لازم به منظور حضور هدفمند خواهران طلبه در فضای مجازی به منظور تعامل صحیح دانست افزود: انتظار داریم با ارائه مطالب کاربردی و هدفمند در چنین دوره هایی شاهد تولید و انتشار محتوای مؤثر و مفید در فضای مجازی باشیم.

جلیلی با بیان اینکه برگزیدگان این دوره به مرحله آموزش های تخصصی راه پیدا خواهند کرد، گفت: با تلاش همکاران اداره فرهنگسازی فضای مجازی حوزه های علمیه خواهران چرخه تولید و بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی ترسیم و عملیاتی شده است و در همین راستا از خواهران طلبه فعال فضای مجازی که وارد این چرخه شوند حمایت های مادی و معنوی به عمل خواهد آمد.

۰ ratings0/5