سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز مهلت دوباره‌ی ثبت نام برای جامانده‌های آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ خبر داد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده اطلاعات ثبت نامی داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ و ۲۱ المپیاد علمی دانشجویی کشور که در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون مذکور ثبت نام کردند از روز دوشنبه ۳ اسفند ماه لغایت روز ۴ شنبه ۵ اسفند ماه ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.
وی افزود: کلیه داوطلبان ضرورت دارد در این مهلت با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه‌ دقیق دفترچه‌ی راهنما و اطلاعیه‌های مربوط نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام اقدام کنند.
توکلی خاطرنشان کرد: به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در زمان مقرر در آزمون مذکور اقدام نکرده‌اند ترتیبی اتخاذ شده تا از روز دوشنبه ۳ اسفند ماه لغایت ۵ اسفند ماه بتوانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام کنند.