1440921635462_635747440273266570_B.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس دانشگاه آزاد از آغاز اجرای طرح تجمیع ۳ با هدف کاهش بروکراسی و حذف فرایندهای غیر ضروری در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر میرزاده در جلسه‌ای با روسای واحدهای تهران با اشاره به دغدغه های آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس هیات موسس و هیات امنای درخصوص دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یکی از نگرانی های ایشان که هنوز در دانشگاه مرتفع نشده بحث بروکراسی در دانشگاه است. متاسفانه سرعت انجام امور در بخش های مختلف متناسب با سازمانی باشأن دانشگاه آزاد اسلامی نیست.

وی افزود: به این ترتیب می توان استان تهران را به بخش های جنوب، شمال، غرب و شرق تقسیم کرده و با کاهش حجم فرایندها به روند انجام امور تسریع بخشید.

دکتر میرزاده با تاکید بر اینکه طرح تجمیع ۳ دیگر فرایندی فیزیکی نیست، خاطر نشان کرد: هدف از اجرای این طرح که از سال آینده آغاز می شود، کاهش فرایندها، حذف مراحل غیر ضروری، ایجاد وفاق و هماهنگی بیشتر در امور دانشگاه است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی افزود: با سیستم اتوماسیون اداری و کاهش مراحل غیرضروری باید ساز و کارها در دانشگاه چابک و سریع صورت گیرند.