33-297.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس دانشگاه گیلان از اعلام آمادگی جهت برگزاری همایش بین المللی ایران شناسی به میزبانی دانشگاه گیلان خبر داد و بر لزوم تهیه نرم افزارهای مشترک برای معرفی مناطق گردشگری ایران و روسیه تأکید کرد.

همایش بی  المللی ایران شناسی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان،دکتر احمد رضی در نشست هم اندیشی اساتید و دانشجویان ایران شناس روسیه با مسئولین دانشگاه گیلان اظهار کرد:امیدواریم سفر این هیأت سفری توام با خاطراتی خوب از ایران و گیلان باشد.

وی کشورهای ایران و روسیه را دارای فرهنگ و تمدنی غنی و کهن دانست و با اشاره به روابط خوب سیاسی دو کشور خواستار استفاده بهینه از فضای به وجود آمده در جهت تعاملات فرهنگی و علمی میان دو کشور شد.

رئیس دانشگاه گیلان در ادامه با اشاره به آمادگی دانشگاه گیلان برای ایجاد بستر مناسب جهت حضور ایران شناسان، خواستار تعامل بیشتر اساتید دانشگاه های کشورهای حوزه دریای خزر در انجام کارهای مشترک تحقیقاتی شد.

رضی در پایان ضمن اعلام آمادگی جهت برگزاری همایش بین المللی ایران شناسی به میزبانی دانشگاه گیلان بر لزوم تهیه نرم افزارهای مشترک برای معرفی مناطق گردشگری ایران و روسیه تأکید کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا؛ در این نشست مهمانان حاضر نیز به بیان نظرات و دیدگاه های خود در خصوص نحوه تعامل میان دانشگاه های دو کشور پرداختند.