سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان معتقد است گره‌گشایی از مشکلات کشور از مسیر دانشگاه‌ می‌گذرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر مهدی شادنوش در نشست هیات امنای دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، اظهار کرد: پیشرفت و توسعه کشور و رفع مشکلات آن به مدد دانشگاه و دانشگاهیان محقق می‌شود.

وی با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به حوزه سلامت افزود: با تلاش و همراهی دولتمردان در کشوری که سلامت افراد آن در اولویت ۱۳ و ۱۴ بود به اولویت اول رسیدیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه سربازان سلامت طرح نظام سلامت را با نهایت صداقت با همت خود به اجرا درآوردند ادامه داد: طرح تحول نظام سلامت از موفق‌ترین طرح‌ها در کشور بود و موفقیت آن زمانی که در بدنه جامعه قرار می‌گیریم بیشتر مشهود است.

وی به سلامت اداری در علوم پزشکی استان اشاره و با بیان اینکه سال گذشته یک شکایت هم نداشتیم تصریح کرد: در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سمنان دیگر مسئله‌ای به‌نام زیرمیزی وجود ندارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به سطح بالای خدمات بیمارستانی در استان یادآوری کرد: بیمارستان‌های سطح استان در حد بیمارستان‌های سه ستاره خصوصی استان تهران ارائه خدمات می‌کنند.

شادنوش با بیان اینکه میزان رضایت مندی مردم بالارفته است افزود: خوشبختانه طرح جامع سلامت با پشتیبانی نیروهای صادق و نجیب سلامت استان به بهترین نحو درحال اجرا است.

وی با اشاره به برخی مشکلات و محدودیت‌های اعتباری در حوزه سلامت گفت: با همه دست‌تنگی‌ها یک روز ارایه خدمات کاهش پیدا نکرد و همکاران ما با دستان خالی و نیت خالص و با روحیه جهادی، طرح نظام سلامت را پیش بردند.

وی به گستردگی کار در علوم پزشکی اشاره و خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی به تنهایی به اندازه هفت دستگاه اجرایی فعالیت می‌کند.

عضو هیئت علمی علوم پزشکی استان سمنان به ظرفیت‌های این دانشگاه در سمنان و شاهرود اشاره کرد و افزود: هر دو دانشگاه علوم پزشکی استان، زمینه رشد و رقابت با دانشگاه‌های بین‌المللی را دارند.