سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  محمد علی چراغی با جکم وزیر بهداشت عنوان نماینده خود در شورای عالی نظام پرستاری منصوب شد

انتصاب نماینده وزیر بهداشت در شورای عالی نظام پرستاریبه گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  وزیر بهداشت در حکمی، محمد علی چراغی را به عنوان نماینده خود در شورای عالی نظام پرستاری منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر محمدعلی چراغی
استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی تهران

نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی و در اجرای بند (ب) ماده (۵) قانون سازمان نظام پرستاری، به عنوان نماینده اینجانب در شورایعالی نظام پرستاری منصوب می شوید.

انتظار می رود با حضور جنابعالی در شورای مذکور و با اتخاذ رویکرد اعتدال، اخلاق و تعامل و با رعایت حقوق مردم، نظام سلامت و پرستاران، تصمیمات و اقدامات مناسب در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه اتخاذ نمائید. این رویکرد باعث تقویت و تحکیم روابط نهادهای دخیل در نظام سلامت کشور شده و در این راستا میتوانیم گامهای مؤثری برای خدمت به مردم عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برداریم.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانونمداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

انتصاب در وزارت بهداشت