سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – پنجمین فراخوان اعطای کمک‌هزینه سفر دانشجویان دکتری برای ارائه مقاله در کنگره‌های بین‌المللی مورد تایید ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری منتشر شد.

آزمایشگاه ملی مغز

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی به دانشجویان دوره‌های دکتری تخصصی و  دستیار پزشکی (رزیدنتی) رشته‌های مرتبط در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، کمک‌هزینه شرکت در کنگره‌های بین‌المللی علوم و فناوری‌های شناختی که مورد تایید باشد، اعطا می‌کند.

در این راستا دانشجویان فعال در حوزه‌های مرتبط با علوم و فناوری‌های شناختی که در یکی از دانشگاه‌ها و موسسات داخلی کشور مشغول تحصیل هستند و حداقل یک پژوهش اصیل در جایگاه مولف اول، در حوزه‌های مرتبط با اولویت‌های آموزشی و پژوهشی علوم و فناوری‌های شناختی داشته باشند، می‌توانند برای ارائه مقاله در کنگره‌های منتخب ستاد اقدام کنند.

روان‌شناسی شناختی، آموزش و پرورش شناختی، مدیریت شناختی و اقتصاد شناختی برخی از رشته‌های مد نظر ستاد است. 

همچنین دانشجویان متقاضی پس از ثبت نام در سایت ستاد طبق فراخوان اعلام شده (از اول آبان ماه) با ارائه خلاصه مقاله خود می‌توانند از فرصت فراهم شده در این زمینه استفاده کنند.

اسامی افراد پذیرفته شده، حداکثر دو ماه پس از پایان مهلت ارسال مدارک (آخرین مهلت اول آذر ماه) و بر اساس نظر شورای مشترک آموزش و پژوهش ستاد اعلام می‌شود. 

۰ ratings0/5
برچسب ها :