سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه آزاد خبر داد.

ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه آزاد آغاز شد امیر رضا شاهانی رئیس سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو  با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه آزاد اسلامی از امروز سه شنبه ۱۸ مهر آغاز شده است و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد نسبت به ثبت نام در انتخاب مورد نظر خود اقدام کنند.

وی عنوان کرد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند می‌توانند در مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا انتخاب رشته کنند، این افراد باید برای آگاهی از رشته‌های مرحله تکمیل ظرفیت به سایت دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند.

رئیس سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: واحدهای دانشگاهی تهران جنوب، تهران مرکز، شیراز و اصفهان زمان‌های ثبت نام و چگونگی نحوه انتخاب رشته را در سایت‌های خود آورده و داوطلبان با مراجعه به آدرس‌های دانشگاهی مربوطه می‌توانند از زمان ثبت نام و نحوه آن مطلع شوند.

شاهانی یادآور شد: داوطلبانی که به واحدهای مربوطه برای تکمیل ظرفیت مراجعه کنند به منزله انصراف آنها است.

آغاز زمان ثبت نام قبول شدگان تکمیل ظرفیت ارشد و دکترای آزاد