محمود ملک دار سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه کشور گفت: طلاب حوزه‌های علمیه هزار و ۱۰۰ اثر هنری به دبیرخانه جشنواره هنرهای آسمانی ارسال کردند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمود ملکدار در اختتامیه چهارمین جشنواره هنر آسمانی که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در مدرسه عالی دارالشفا برگزار شد، اظهار داشت: چهارمین جشنواره هنر آسمانی با فراخوانی در سه موضوع شعر، داستان و پژوهش برگزار شد.

وی ادامه داد: با وجود اینکه مدت زمان کمی از اعلام فراخوان گذشته بود، طلاب حوزه‌های علمیه برادران و خواهران، هزار و ۱۰۰ اثر هنری به دبیرخانه این جشنواره ارسال کردند.

معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه کیفیت‌بخشی به آثار هنری طلاب را یکی از ویژگی‌های این دوره از جشنواره نسبت به دوره‌های قبل برشمرد.

حجت‌الاسلام ملکدار به دلیل گنجاندن بخش پژوهش در کنار بخش‌های شعر و داستان، اظهار داشت: پژوهش در حوزه، امری محوری است و از حوزه‌های علمیه انتظار می‌رود نسبت به این مقوله توجه جدی داشته باشد.

معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه تاکید کرد: در کنار برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره، نمایشگاه آثار طلاب حوزه‌های علمیه برگزار شد.

به گفته وی، نهادهایی همچون حوزه‌های علمیه خواهران، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان نشر و حفظ آثار روحانیت، مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما و مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در برگزار این جشنواره همکاری داشتند.