سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس سازمان تامین اجتماعی گفت: تعرفه در بین پزشکان ایجاد انگیزه می‌کند اما جامعه پزشکی فقط به دنبال افزایش آن نیست.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید تقی نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی در مراسم تجلیل از پزشکان گه در بیمارستان میلاد برگزار شد، اظهار کرد: زادروز اندیشمند و حکیمی دانا روز پزشک نامیده شده است زیرا که وی بیش از ۴۵۰ کتب پزشکی نوشته است و در تاریخ کشورمان دانشمندان زیادی در دانشگاه جندی شاپور تربیت شده اند.

وی با اشاره به طرح تحول سلامت افزود:در این دولت مسئله سلامت یک اولویت اصلی به حساب می آید و کاهش پرداخت ۶۰ درصدی از جیب و تهیه لوازم بیمارستانی بیماران از جمله اقدامات این دولت محسوب می شود.

نوربخش افزود: در طرح تحول مشکلاتی وجود دارد و بنا بر گفته رییس جمهور باید به آنها پرداخته شود و مصارف متناسب با منابع شود و راهکارهایی در این خصوص دیده شده است.

وی عنوان کرد: امشب کتاب هایی که به وسیله رئیس هیئت امنا نگاشته شده است رونمایی می شود.

نوربخش تاکید کرد: کرامت جامعه پزشکی باید حفظ شود تا رابطه بین پزشک و بیمار خدشه دار نشود و درمان افراد به خوبی انجام شود، جامعه پزشکی به دنبال تعرفه بالاتر نبوده بلکه افزایش تعرفه تنها برای ایجاد انگیزه در بین پزشکان است و منافع پزشک و بیمار به هم تنیده شده است.

۰ ratings0/5