45-8.JPG

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از تمدید مجدد مهلت ثبت نام جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه تا ۱۸ بهمن‌ماه خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا،دکتر ابولحسن ریاضی گفت:با توجه به درخواست رؤسا، معاونین دانشجویی دانشگاه‌ها و دانشجویان، زمان ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه تا تاریخ ۱۸ بهمن ماه تمدید شد. دانشجویان می‌توانند در زمان باقی مانده با مراجعه به سامانه جشنواره دانشجوی نمونه به آدرس www.nemooneh.saorg.ir و بارگذاری کلیه مدارک تحصیلی، رزومه پژوهشی و گواهی فعالیت‌های فرهنگی نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام نمایند.

وی با تاکید بر اینکه مهلت در نظر گرفته شده تمدید نمی شود،درمورد آمار ثبت نام کنندگان گفت: تاکنون تعداد ۵۲۰۰ نفر نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کرده‌اند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان،معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در ادامه درمورد شرط آزمون زبان برای شرکت در این جشنواره برای دانشجویان مقطع دکترای تخصصی(PhD) توضیح داد: شرط آزمون زبان برای این دسته از دانشجویان هنوز الزامی و پابرجا است، اما استثنائا در این دوره از جشنواره در کنار مدارک آزمون های زبان معتبر مندرج در آیین نامه جشنواره دانشجوی نمونه مثل TOEFL، IELTS، MSRT و MHLE، گواهی آزمون زبان دانشگاههای سطح یک نیز قابل قبول است.