forootan-10-65.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به پایان فرآیند ثبت‌نام آزمون دکتری ۹۵ در روز سه شنبه ۱۵ در‌ ماه، اظهار کرد: تا کنون بیش از ۲۹ هزار داوطلب نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کردند.

مهلت ثبت نام آزمون دکتری ۹۵

به گزارش پی اچ دی آزمون ، حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۵ برای پذیرش دانشجو در هفت گروه آموزشی و ۷۷ کد رشته امتحانی از ساعت ۱۶ روز یکشنبه ششم دی‌ ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و در روز سه‌شنبه ۱۵ دی‌ماه پایان می‌پذیرد.

وی ادامه داد: کلیه داوطلبان متقاضی ضرورت دارد در مهلت تعیین شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه سازمان درباره شرایط و ضوابط با تکمیل تقاضانامه اینترنتی نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

آمار ثبت نام آزمون دکتری ۹۵

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه از ثبت‌نام بیش از ۲۹ هزار داوطلب برای آزمون مذکور خبر داد و گفت: آزمون دکتری سال ۹۵ روز جمعه ۱۴ اسفند ۹۴ برگزار شده و نتیجه آن به صورت کارنامه در دهه سوم فروردین روی سایت سازمان قرار می‌گیرد.