سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) : پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ۱۴ رشته دانشجو می پذیرد رئیس پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از پذیرش دانشجو در ۱۴ رشته در این پردیس خبر داد و گفت: پذیرش این دانشجویان در بهمن ماه سال ۹۲ صورتی می گیرد.
دکتر علی الماسی با اشاره به اینکه حضور در این پردیس برابر مقررات دو وزارتخانه بهداشت و علوم است، افزود: در پردیس بین الملل دانشگاه در سه رشته پزشکی ، داروسازی و دندانپزشکی به تعداد هر رشته ۳۵ نفر و نیز در ۱۱ رشته کارشناسی ارشد به تعداد ۵ تا ۷ نفر برای هر رشته دانشجو پذیرفته می شود، البته ۷ رشته کارشناسی ارشد دیگر نیز در شرف راه اندازی است.
رئیس پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه یادآور شد: به دنبال هماهنگی های انجام شده رشته های پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری قرارخواهد گرفت تا متقاضیان نسبت به انتخاب آن اقدام کنند.
وی درباره پذیرش دانشجویان متقاضی از خارج از کشور گفت: مدارک و تقاضای این افراد بررسی شده و پس از مصاحبه در پردیس بین الملل پذیرش می شوند.
الماسی درباره شهریه پردیس بین الملل گفت: شهریه های ثابت و متغیر این پردیس معادل سایر پردیس های مشابه کشور است اما میزان دقیق شهریه ها پس از تصویب در هیات امنای دانشگاه اعلام می شود.
وی ماموریتهای اصلی این مرکز را ایجاد فرصتی مناسب برای خانواده های دارای توانائی مالی در جهت ادامه تحصیل فرزندان با استعداد خود، جذب دانشجوی خارجی در رشته های مختلف تحصیلی مرتبط با نظام سلامت متمرکز بر تحصیلات تکمیلی، دوره های کوتاه مدت و بین رشته ای در سطح منطقه و بین الملل ،جذب ایرانیان مشغول به تحصیل در دانشگاه های غیر ایرانی با دارا بودن شرایط علمی لازم (جذب نخبگان) و ارتباط و همکاری آموزشی- پژوهشی با مراکز علمی معتبر دنیا، سازمانهای فرهنگی، علمی، صنعتی و اقتصادی کشور عنوان کرد.
رئیس پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه معرفی کشور بعنوان یک قطب علمی در سطح منطقه ، جذب جوانان جویای تحصیل در سطح منطقه و بین الملل ، بازگرداندن دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل ، معرفی اعتقادی- فرهنگی کشور و درآمدزایی را از اهداف اصلی این پردیس برشمرد.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون