سایت آزمون دکتری (PhdAzmoon.Net)  آزمون دکتری دانشگاه پیام نور : معاون آموزشی دانشگاه پیام نور ظرفیت پذیرش دانشجو در آزمون دکتری ۹۲ را اعلام کرد.

ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه پیام نور

علیرضا دل افکار صبح امروز در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای فناوری قابل تجاری سازی استادان و دانشجویان پیام نور در جمع خبرنگاران گفت: ظرفیت اعلام شده برای آزمون دکتری ۹۲ مطابق ظرفیت سال گذشته دانشگاه پیام نور است و این دانشگاه برای پذیرش دکتری ۹۲، در هر رشته محل پذیرش ۵ دانشجوی دکترا را پیشنهاد کرده است.

هیات علمی دانشگاه پیام نور

وی در خصوص آخرین وضعیت هیات علمی های دانشگاه پیام نور اظهار داشت: بر اساس برنامه پنجم توسعه نسبت استاد به دانشجو یک به ۲۵۰ است که با توجه به نزدیک شدن به این نسبت هم اکنون نسبت یک به ۴۰ را در دانشگاه پیام نور شاهدیم.
وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور هم اکنون ۳۲۰۰ عضو هیات علمی تمام وقت دارد گفت: ۸۰۰ نفر از هیات علمی های پیام نور استادیار به بالا و بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر از مربیان نیز دانشجوی دکترا هستند.

جذب هیات علمی در فراخوان بهمن

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور در خصوص جذب هیات علمی در فراخوان بهمن ۹۱ گفت: در فراخوان بهمن ۹۱ دانشگاه پیام نور ضمن حذف اعلام نیاز در مقطع کارشناسی ارشد تمام نیازهایش را در مقطع دکترا اعلام و از پذیرش بورس داخل ممانعت به عمل آورد.

جذب مدرس حق التدریس دانشگاه پیام نور

دل افکار درباره جذب مدرسین مدعو اظهار داشت: دانشگاه پیام نور هم اکنون بین ۳۵ تا ۴۰ هزار استاد مدعو دارد و هیچ محدودیتی برای جذب حق التدریس در مراکز پیام نور لحاظ نشده است.

تحصیل رایگان دانشجویان شاهد و ایثارگر و حافظان کل قرآن در دانشگاه پیام نور

تحصیل تمام دانشجویان شاهد و ایثارگر و حافظان کل قرآن کریم در تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور رایگان اعلام می شود.
وی درباره بودجه شهریه این دانشجویان گفت: هر چند با برخی مسایل و مشکلات در خصوص تامین شهریه این دانشجویان از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری مواجه هستیم اما تحصیل رایگان این دانشجویان علیرغم مشکلات مالی موجود هیچ ممنوعیتی ندارد.

اولین فارغ التحصیل سیستم الکترونیکی مجازی در مقطع ارشد پیام نور

نخستین فارغ التحصیل سیستم مجازی کارشناسی ارشد پیام نور می گوید: سلام چرا این اقدام تخفیف شهریه و برداشن دانشجوی فارغ التحصیل ممتاز سیستم الکترونیکی مجازی در مقطع دکترا انجام نمی گیرد… فکر نمی کنید یک دانشجو با معدل ۱۷ به بالا شایستگی تعلیم دانشجو را دارد و می تواند با توجه به معدل گزینش و جذب شود؟.
سوال مهم دیگرم این است من اولین فارغ التحصیل سیستم الکترونیکی مجازی در مقطع ارشد پیام نور با معدل ۱۷٫۵ هستم. شیوه ما آموزش محور بوده رشته تحصیلیم آمار است. چرا مدرک مجازی را هیچ ارگان و فراخوانی قبول ندارد همواره در فراخوانها می نویسد “دارا بودن مدرک تحصیلی به غیر مجازی” . حال تکلیف من و امسال من چیست ؟ چرا وزارت علوم کاری برای ما انجام نمیدهد ؟ چرا برای اداره سیستم مجازی از فارغ التحصیلان این شیوه که سرد و گرمش را چشیدن استفاده نمی کند؟ میخواهم بدانم ایادر قبولی دکترا هم مجازیها در مصاحبه می افتند؟.
چرا دکتر دل افکار راهی برای همگانی و شکوفا شدن سیستم مجازی نمی کند. من ممتاز مجازی چقدر باید صبر کنم تا این شیوه جا بیفتد و قبولمان کنند…. شاید اقای دکتر دل افکار نیز سیستم ما را قبول ندارند!
من ممتاز دانشگاه پیام نور تهران شرق ؛ باید دوباره در آزمون ارشد شرکت کنم تا در رشته خودم به صورت سنتی درس بخوانم تا تحویلم بگیرند.
چرا هیچ تبصره ایی برای ما انجام نمی گیرد من راضی هستم فقط برای خشنودی اقا امام زمان فی سبیل الله وارد کادر سیستم مجازی شوم تا نهال سیستم آموزش مجازی که با حضور من و گروه من سبز شد ثابت کنم این سیستم نیز توانایی خیلی کارها را دارد زیرا مهم نحوه و نوع مدرک و سیستم نیست بلکه مهم همت و تلاش است.
ولی افسوس ……. که هیچ کس راهی و مسیر ما را هموار نمی کند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

۰ ratings0/5