سایت آزمون دکتری (PhdAzmoon. Net) پذیرش دکتری بدون آزمون ۹۲ : شیوه نامه پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری و کارشناسی ارشد و نیز امکان شکایت از دانشگاههای پذیرنده بدون آزمون پردیس دانشگاه ها اعلام شد.

امکان شکایت از دانشگاه های پذیرنده بدون آزمون

مدیر کل دفتر گسترش وزارت علوم با بیان اینکه شیوه نامه ممنوعیت پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی امروز به دانشگاهها ابلاغ می شود، به نحوه اعلام شکایت دانشجویان از این قبیل دانشگاهها اشاره کرد.
ابوالفضل حسنی با تاکید بر اینکه طبق شیوه نامه اعلام شده پردیسها، پذیرش دانشجوی مازاد هم باید طبق آزمون نیمه متمرکز سازمان سنجش صورت گیرد، به انتقاد برخی در خصوص ابلاغ این شیوه نامه اشاره و تاکید کرد: آنهایی هیاهو می کنند که این پذیرشها را بدون مجوز دفتر گسترش وزارت علوم و عدم داشتن مجوز برگزاری آزمون زیر نظر سازمان سنجش، انجام می دادند.

برخورد با پردیسهای دانشگاهی

این مقام مسئول درباره برخورد با تخلفات این قبیل دانشگاهها، شکایات دانشجویان را مثال زد و گفت: تمام دانشجویانی که متقاضی پذیرش در این قبیل دانشگاهها بودند هم اکنون طلب بازپرداخت شهریه هایشان را دارند و مدارک این دسته از دانشگاهها در صورت ادامه تخلف، بی اعتبار خواهد شد که این بزرگترین برخورد با خاطیان است.

شکایت از دانشگاه های پذیرنده بدون آزمون

حسنی مکان ارائه شکایت دانشجویان نسبت به این دانشگاه ها را دفتر شکایات حقوقی وزارت علوم اعلام کرد.
مدیرکل دفتر گسترش وزارت علوم، اعلام کرد که شیوه نامه ممنوعیت پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری و کارشناسی ارشد ( تحصیلات تکمیلی ) امروز به دانشگاههای کشور ابلاغ می شود.

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون