سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون دکتری ۹۳ : وزیرعلوم تحقیقات و فناری برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان درخصوص تغییر وزن های مصاحبه و آزمون دکتری امروز در کمیسیون آموزش حاضرمی شود.
رضا فرجی دانا قرار بود هفته گذشته برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون آموزش حاضر شود ولی بنا به تداخل برنامه ای نتوانست در کمیسیون حاضر شود.

عبدالوحید فیاضی – سخنگوی کمیسیون آموزش درخصوص سوال نمایندگان از وزیرعلوم گفت: با توجه به این مساله که وزن مصاحبه آزمون دکتری ۹۲ میزان ۵۰ درصد نمره نهایی آزمون بود به ۷۰ درصد افزایش پیدا کرد و نمره آزمون کتبی از ۵۰ به ۳۰ درصد نمره نهایی آزمون کاهش یافت بنابراین نمایندگان خواستار توضیح وزیرعلوم دراین زمینه هستند.

وی ادامه داد: در دوره قبل وزن آزمون کتبی و مرحله مصاحبه آزمون دکتری ۵۰ – ۵۰ شد به عبارت دیگر میزان تاثیر نمره کتبی و مصاحبه آزمون دکتری در پذیرش داوطلبان یکسان و به میزان ۵۰ درصد تصویب شده بود که در این دوره تغییر کرد. بنابراین امروز وزیرعلوم درکمیسیون آموزش حضور یافته و به سئوال نمایندگان دراین خصوص پاسخ خواهد داد.

براساس این گزارش، هفته گذشته حسین آذین نماینده رفسنجان و انار به نمایندگی از ۴ نماینده، مقداد نجف نژاد نماینده بابلسر و حامد قادرمزی نماینده دهگلان به نمایندگی از ۴ نماینده دیگر قرار بود درخصوص آزمون دکتری سوالات خود را از وزیرعلوم مطرح کنند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

سوالات آزمون دکتری ۹۳

پاسخ به سوالات تغییر وزن مصاحبه دکتری و سوالات آزمون دکتری ۹۳ | تغییرات آزمون دکتری ۹۳ | تغییرات مصاحبه دکتری ۹۳ | شیوه نامه سوالات مصاحبه دکتری دانشگاه ها و آخرین اخبار آزمون دکتری ۹۳ در سایت آزمون دکتری .

۰ ratings0/5