کارنامه داوطلبان مرحله افزایش ظرفیت آزمون دکتری فردا منتشر می‌شود

کارنامه نهایی تکمیل ظرفیت دکتری 90

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت که کارنامه نهایی داوطلبان شرکت کننده در مرحله پذیرش نهایی رشته محل های جدید و افزایش ظرفیت آزمون دکتری سال ۹۰ از بعدازظهر فردا، ۱۴ اسفندماه منتشر می شود.

\’حسین توکلی\’ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: کارنامه نهایی داوطلبان شرکت کننده در مرحله تکمیل و افزایش ظرفیت آزمون دکتری سال ۹۰ از بعدازظهر یکشنبه، ۱۴ اسفندماه بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار داده می شود.

وی خاطرنشان کرد: تعداد ۴۵ هزار و ۵۶۹ داوطلب آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۰ برای شرکت در گزینش تکمیل و افزایش ظرفیت این آزمون، تقاضانامه مربوطه را تکمیل و نسبت به انتخاب حداکثر ۵ کدرشته محل از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش اقدام کردند.

به گفته توکلی تعداد پنج هزار و ۳۱۵ نفر از متقاضیان مرحله تکمیل و افزایش ظرفیت آزمون دکتری سال ۹۰ به منظور شرکت در مصاحبه و دیگر مراحل گزینش از طرف سازمان سنجش به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی معرفی شدند و نهایتا بعد از مصاحبه، گزینش نهایی انجام گرفت و فهرست اسامی قبول شدگان نهایی روز یکشنبه، ۱۳ بهمن ماه از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش اعلام شد.