سایت‌‌آزمون‌دکتری‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۵ : معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد با بیان اینکه ۱۰۳ هزار و ۹۶۷ نفر در آزمون دکترای تخصصی سال ۹۵ دانشگاه آزاد ثبت‌نام کردند، گفت: ظرفیت پذیرش در این دوره حداقل ۱۲ هزار نفر است.

خبر زمان ثبت نام و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد ۹۶ اعلام شد. عدم نیاز به برگزاری مصاحبه مجدد برای مرحله تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بکی از تغییرات پذیرش دانشجو از آزمون دکتری آزاد در سال ۹۵ است که احتمالا امسال هم روی خواهد داد.

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

اخبار جدیدی از تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ منتشر شد.  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گفت: به دلیل پر نشدن ظرفیت برخی از رشته های دکتری به احتمال فراوان تکمیل ظرفیت آن تا پایان هفته اعلام می شود.لینک خبر : تکمیل ظرفیت دکتری آزاد ۹۶ از آخر هفته

اخبار مرحله قبل تکمیل ظرفیت دکتری :

زمان تکمیل ظرفیت دکتری آزاد ۹۵

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی زمان تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد سال ۹۵ را اعلام کرد.
طبق گفته دکتر حسین زاده لطفی ، با مصوبه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی مقرر شد انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۵ از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۰ تا روز سه‌شنبه ۱۳ مهرماه فقط برای داوطلبانی که در جلسه مصاحبه دکتری رشته خود حضور داشته اند در سایت www.azmoon.org انجام می شود و نتایج تکمیل ظرفیت ئکتری دانشگاه آزاد ۹۵ روز شنبه ۱۷ مهر ۹۵ اعلام می شود.

ظرفیت پذیرش دکتری دانشگاه آزاد در سال ۹۵

به گزارش پی اچ دی آزمون ، فرهاد حسین‌زاده لطفی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس،‌ گفت: آزمون دکتری تخصصی(Ph.D.) سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد در دو نوبت صبح و عصر روز جمعه ۹ بهمن‌ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی با ارائه آمار داوطلبان آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه آزاد، اظهار داشت: ۱۰۳ هزار و ۹۶۷ نفر در آزمون امسال ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۳۹ هزار و ۴۱۶ نفر زن و ۶۴هزار و ۵۵۱ نفر مرد هستند.

وی افزود: این تعداد در ۲۷۰۱ رشته محل پذیرش می‌شوند و حداقل ظرفیت پذیرش دکتری دانشگاه آزاد نیز ۱۲ هزار نفر است.

حسین‌زاده لطفی با اشاره به تفاوت آزمون امسال با سال گذشته، گفت: در سال گذشته هر داوطلب در یک رشته امتحان می‌داد ولی امسال داوطلبان در یک مجموعه امتحان می‌دهند و می‌توانند رشته گرایش‌های یک مجموعه را که در انتخاب‌های ۴۰ گانه خود ثبت کنند.

به گفته وی، کارت ورود به جلسه آزمون دکتری دانشگاه آزاد نیز ار طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org قابل دریافت است و داوطلبان در صورت وجود نقص در اطلاعات روی کارت خود می‌توانند در روزهای چهارشنبه ۷ و پنجشنبه ۸ بهمن صبح‌‌ها از ساعت ۸ تا ۱۲ و بعد ازظهرها ‌از ساعت ۱۳ تا ۱۷ به باجه‌های رفع نقص در حوزه امتحانی خود مراجعه کنند.