سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) دکتری دانشگاه آزاد : تحصیل در دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد رایگان (بدون شهریه) است.

زمان ثبت نام دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد

وی در ادامه از عدم دریافت شهریه از دانشجویان دکتری پژوهش محور خبر داد و افزود: ثبت نام از متقاضیان پذیرش در دکتری پژوهش محور از سه شنبه هفته جاری آغاز می شود، از دانشجویانی که در این دوره پذیرش می شوند هیچ شهریه ای دریافت نمی شود. ۵۰ درصد این شهریه را دانشگاه آزاد و ۵۰ درصد باقیمانده را استاد از طریق اعتبار پژوهشی پرداخت می کند.

میرزاده در ادامه با یادآوری اینکه دانشگاههای جهان کمتر از ۲۵ درصد به شهریه وابستگی دارند و ۷۰ درصد شهریه شان از طریق اعتبارات پژوهشی خارج از دانشگاه تامین می شود، افزود: در تلاشیم تا در ۵ سال آینده، وابستگی دانشگاه آزاد به شهریه ۴۰ درصد کاهش یابد. همچنین به واحدهای دانشگاه آزاد اعلام شده که ۱۲ درصد از درآمد خود را از طریق منابع غیرشهریه ای کسب کنند.

رئیس دانشگاه آزاد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به توسعه کیفی این دانشگاه، درباره طرح جامع آموزشی، اظهار داشت: طرح جامع آموزشی دانشگاه آزاد به تصویب شورای راهبردی این دانشگاه رسیده و در بودجه سال جاری عملیاتی می شود.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد

دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد رایگان (بدون شهریه) است . شرایط دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد – زمان ثبت نام دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد – دکتری پژوهشی دانشگاه آزاد ۹۳ – ۹۴