موسوی از راه‌اندازی قطارهای فوق العاده در مسیر تهران – قم و بالعکس خبر داد.

موسوی از راه‌اندازی قطارهای فوق العاده در مسیر تهران – قم و بالعکس خبر داد.

راه‌اندازی قطار فوق‌العاده در مسیر تهران - قمبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، میرحسن موسوی معاون مسافری راه آهن با اشاره به محدودیت سفرهای جاده‌ای، از راه‌اندازی قطارهای فوق العاده از ساعت ۱۶:۳۰ امروز خبر داد و گفت: این قطارها با فاصله زمانی یک ساعت، از تهران به قم و بالعکس تا ساعت ۲۴ امشب سیر خواهند داشت و نسبت به جابه‌جایی مسافران اقدام خواهند کرد.

وی افزود: همچنین همین برنامه قطار فوق‌العاده از فردا صبح تا ساعت ۲۴ افزون بر قطارهای موجود در مسیر تهران – قم پیش بینی شده تا اقدام به جابه‌جایی مسافران در این محور کنند.

موسوی گفت: با وجود سرمای شدید و برف سنگین و کولاک در اکثر مناطق کشور با تلاش و همت کارکنان سخت کوش راه آهن تمام مسیرهای ریلی و ایستگاه های راه آهن باز است و تردد انجام می شود.

وی افزود: تمام تلاش دست‌اندرکاران راه آهن برآن است تا قطارها مطابق برنامه حرکت کنند و چنانچه قطارها به دلیل بارش برف سنگین و محدودیت دید با تاخیر وارد مقصد شود ودر پی آن تاخیر درحرکت آن از مبدا ایجاد شود حتما از طریق پیامک به مسافران اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون مسافری راه آهن، گفت: در همین راستا به تمام روسای قطار و ایستگاه‌ها تاکید شده تا به منظور کمک رسانی به تمامی مسافران در راه مانده از تمامی ظرفیت موجود در قطارها اعم از رستوران ها بهره بگیرند.

انتهای پیام/

۰ ratings0/5