سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) :  دانشگاه غیر انتفاعی عدالت ضمن پذیرش دانشجویان برتر و صاحب فعالیت های علمی و پژوهشی برجسته برای ادامه تحصیل در دوره دکتری، برای این دانشجویان تسهیلات ویژه در نظر گرفته است.
دانشگاه غیر انتفاعی عدالت وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد از میان دانش آموختگان واجد شرایط از طریق سهمیه استعدادهای درخشان مطابق با مقررات و ضوابط این وزارتخانه همچنین پذیرفته شدگان در کنکور سراسری سازمان سنجش و آموزش کشور در رتبه های برتر و با فعالیت های علمی و پژوهشی برجسته برای ادامه تحصیل، ضمن مصاحبه علمی، در مقطع دکتری در رشته های علوم اقتصادی ، حقوق کیفری و جرم شناسی ، حقوق خصوصی و فقه و مبانی حقوق اسلامی، تسهیلات ویژه اعطا کند.
متقاضیان واجد شرایط می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه الکترونیکی www.edalatac.org مراجعه و حداکثر تا ۱۰ تیرماه جاری همراه با مدارک و مستندات در آموزش دانشگاه، واقع در خیابان آفریقا، خیابان گلفام، پلاک ۱۰، دانشگاه عدالت مراجعه کنند یا شماره تلفنهای ۲۲۰۲۷۰۳۳-۲۲۰۲۷۰۶۶ تماس حاص کنند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

دکتری دانشگاه غیرانتفاعی

دکتری دانشگاه غیرانتفاعی عدالت – اعلام شرایط ثبت نام پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه غیرانتفاعی عدالت – دکتری بدون آزمون غیر انتفاعی – رشته های دکتری غیر انتفاعی .

  • دکتری غیرانتفاعی
  • شرایط دکتری بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی
  • پذیرش دکتری دانشگاه غیرانتفاعی
  • ثبت نام دکتری دانشگاه غیرانتفاعی
  • دانشگاه غیرانتفاعی عدالت دانشجوی دکتری