سایت آزمون دکتری ( PhdAzmoon.Net ) آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۲ و زمان ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ۹۲ : زمان ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد سال ۹۲ ، تاریخ برگزاری آزمون دکتری ۹۲ دانشگاه آزاد اعلام شد.احتمال تستی شدن آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۲ کلید خورد.

زمان ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد سال ۹۲ و تاریخ برگزاری آزمون دکتری آزاد ۹۲

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۲ -۹۳ از روز شنبه ۲۵ آذر ماه خبر داد و گفت : این زمان قطعی نیست و منوت به زمان تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۱ خواهد بود.

زمان ثبت‌ نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۲

ثبت نام کنکور دکترای دانشگاه آزاد سال ۱۳۹۲ در بازه زمانی ۲۴ آذر ماه به صورت اینترنتی انجام می‌شود. دفترچه ثبت نام دکتری آزاد سال ۹۲ به صورت اینترنتی ارائه خواهد شد .داوطلبان می‌توانند برای دریافت کارت اعتباری ثبت‌نام دکتری آزاد ۹۲ با آزمون از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www. azmoon. org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۲

آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد ۹۲-۹۳ طی روزهای ۳ و ۴ اسفند ماه برگزار می‌شود.ظرفیت پذیرش در این دوره از آزمون متناسب با افزایش رشته محل، افزایش می‌یابد.

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد ۹۲ بدون آزمون

ثبت نام پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون برای سال ۹۲ صورت نمیگیرد.

احتمال تستی شدن آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۲

تستی شدن دکتری آزاد ۹۲ از اسفند ۹۰ به صورت نامحسوس و در سطح مدیران ارشد دانشگاه آزاد مطرح بود و از شهریور ماه امسال در سطح عمومی شنیده میشود.
گفته ها حاکی از آن است که آزمون دکتری دانشگاه آزاد به صورت کاملا چهارگزینه ای نخواهد بود و فقط در حدی این شیوه اعمال میشود که در امر اعلام نتایج تسریح ایجاد شود.
احتمال تستی شدن آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۲ قوت گرفته است.خبرهایی از نهایی شدن شیوه تستی آزمون دکتری دانشگاه آزاد در بین کارمندان و دانشجویان دانشگاه آزاد این روزها زیاد شده  و کسانی هم در طی تماسی که با مرکز آزمون دانشگاه آزاد داشته اند و یا به واسطه دوستانی که در مرکز آزمون دارند ، قاطعانه اظهار میکنند که آزمون دکتری آزاد ۹۲ بصورت تستی برگزار میشود.
گفتنیست خبرهایی که منتشر شده ، از سوی هیچ کدام از مقامامت مرکز آزمون دانشگاه آزاد رسانه ای و تایید نشده است.

یادآوری آزمون دکتری آزاد ۹۱:

آزمون دکتری دانشگاه به صورت تشریحی برگزار می‌شود

عبدالله سجادی جاغرق با بیان اینکه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد، الگوی مناسبی برای برگزاری آزمون‌های دکتری است، اظهار کرد: آزمون دکتری دانشگاه به صورت تشریحی برگزار می‌شود، البته در ابتدا به دنبال تستی کردن سوالات رفتیم ولی کار‌شناسان این شیوه را برای گزینش داوطلبان دوره دکتری تایید نکردند.
عبدالله سجادی جاغرق نیز در سال ۱۳۹۰ چند ماه مانده به آزمون دکتری آزاد ۹۱ با تاکید بر فنی و درست بودن آزمون دکتری دانشگاه، گفت: سال‌هاست که این آزمون به شیوه فعلی و به صورت کاملا فنی و سنجیده برگزار می‌شود.

آغاز ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد ۹۱

ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد ۹۱ طی روزهای ۱۳ تا ۲۳ آذر ماه ۱۳۹۰ انجام شد.

زمان آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد ۹۱

آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد طی روزهای ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۰ برگزار شد.وی با تاکید بر فنی و درست بودن آزمون دکتری دانشگاه، گفت: سال‌هاست که این آزمون به شیوه فعلی و به صورت کاملا فنی و سنجیده برگزار می‌شود.

آزمون دکتری دانشگاه به صورت تشریحی برگزار می‌شود

وی با بیان اینکه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد، الگوی مناسبی برای برگزاری آزمون‌های دکتری است، اظهار کرد: آزمون دکتری دانشگاه به صورت تشریحی برگزار می‌شود، البته در ابتدا به دنبال تستی کردن سوالات رفتیم ولی کار‌شناسان این شیوه را برای گزینش داوطلبان دوره دکتری تایید نکردند.

سوالات تشریحی ممکن است خطاهایی داشته باشد

سجادی در خاتمه با تاکید بر درست بودن این شیوه پذیرش، تصریح کرد: البته سنجش انسانی ممکن است خطاهایی داشته باشد ولی جمعا تجربه نشان داده است که این نوع گزینش بهترین شیوه است.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه سایت آزمون دکتری