سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون آیلتس دانشگاه آزاد : ثبت‌ نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال از امروز سه‌شنبه چهارم تیر ماه آغاز شد. دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، گفت: ثبت‌ نام آزمون آیلتس (IELTS) در دو ماژول آکادمیک و جنرال از امروز آغاز شد و تا روز شنبه هشتم تیر ماه ادامه دارد، بنابراین متقاضیان می‌توانند از امروز به سایت ielts.iauset.com مراجعه و نسبت به ثبت‌ نام آنلاین خود اقدام کنند.
وی در مورد زمان برگزاری این دو آزمون، گفت: آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال در روز شنبه پنجم مرداد ماه به صورت همزمان برگزار می‌شود که ثبت‌ نام شدگان باید جهت آزمون خود به نشانی تهران- انتهای پل دوم حافظ- روبروی تالار بورس- پلاک 303 مراجعه کنند.
اقبالی در خصوص افزایش آزمون‌های آیلتس، گفت: دانشگاه آزاد توانسته با توجه به تقاضاهای فراوان جهت شرکت در این آزمون تعداد آزمون‌های خود را از دو آزمون در ماه، به سه آزمون افزایش دهد.
وی درخصوص متقاضیانی که در آزمون خود بعد از ثبت‌نام، به هر دلیلی امکان شرکت پیدا نمی‌کنند، گفت: امکان انتقال آزمون آیلتس به آزمون‌های آینده امکان‌پذیر نیست، بنابراین متقاضیان باید در موعد مقرر برای شرکت در آزمون حضور به هم رسانند.
رییس مرکز آزمون در خصوص زمان اعلام نتایج، گفت: نتایج آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال در روز یکشنبه ۲۰ مرداد ماه از طریق سایت results.ielts.org خواهد بود که شرکت کنندگان می‌توانند جهت اطلاع از وضعیت آزمون خود به این سایت مراجعه کنند.
همچنین، متقاضیان اگر در مراحل ثبت نام با سؤال یا ابهامی مواجه شدند، می‌توانند به نشانی porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون