سایت آزمون دکتری (PhdAzmoon.Net)  تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۲-۹۱ : نابسامانی دراعلام ظرفیت ها از طرف دانشگاه‌ ها به وزارت علوم ، ثبت نام از قبولی های مرحله تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه‌ پیام‌نور و دکتری دانشگاه علامه طباطبایی را بلاتکلیف گذاشت.

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه‌ پیام‌نور

به گفته علیرضا دل افکار ظرفیت اعلام شده برای پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه پیام نور سال ۹۱ در هر رشته محل ۵ بوده است.
پیش از این قرار بود ثبت نام دانشگاه پیام نور از ۱۴ بهمن آغاز شود روی سایت مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در این باره فقط این اطلاعیه دیده می‌شود:‌ ” زمان ثبت نام متعاقبا اعلام می‌شود”

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه‌ علامه طباطبایی

دانشگاه علامه‌ طباطبایی نیز مصر است که پذیرفته‌ شدگان دوره شبانه آزمون دکتری باید در پردیس این دانشگاه ثبت‌نام شوند.این درحالیست که اعتبار مدرک دو شیوه کاملا متفاوت است.
در نامه سیدابوالفضل حسنی، مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی و دبیر شورای گسترش آموزش عالی خطاب به رئیس دانشگاه علامه طباطبایی آمده است:
احتراما با عنایت به پی‌نوشت مورخ ۹۱٫۱۲٫۱وزیر محترم در هامش درخواست پذیرفته‌شدگان مقطع دکتری دانشگاه علامه طباطبایی و پیرو هماهنگی‌های لازم با آقای دکتر معتمدهاشمی معاون محترم دفتر گسترش آموزش عالی همانگونه که مستحضر هستید پذیرفته‌شدگان در دوره دکتری آزمون نیمه متمرکز سازمان سنجش آموزش کشور با کد رشته‌محل‌های شبانه(نوبت دوم) پذیرفته شده‌اند. خواهشمند است دستور فرمایید پذیرفته‌شدگان مزبور تحت عنوان دانشجویان نوبت دوم ثبت‌نام شوند و مدارک دانشجویی بر همین اساس صادر شود.
عدم اطلاع رسانی به موقع این دو دانشگاه و سازمان سنجش و نهایتا وزارت علوم که هر۳ جزئی از وزارت علوم هستند ، به نوعی پاک کردن صورت مسئله خواهد بود.قافل از اینکه خود “این قشر کتاب حل المسائل” هستند.
تا زمانی که به صورت رسمی از سوی مسولین محترم اطلاع رسانی نشود ، شما میتوانید شنیده ها ی خود را در این صفحه بازگو نمایید.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون