سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۲ : بر اساس اعلام سازمان سنجش مهلت ثبت‌ نام مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۲ مجددا تمدید شد.
سازمان سنجش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اعلام رشته محل‌های جدید تحصیلی و همچنین اصلاحات اعلام شده در خصوص برخی از رشته‌های تحصیلی مندرج در اطلاعیه فوق‌الذکر و به منظور مساعدت برای درج کد محل‌های انتخابی مقرر شد به داوطلبان حاضر در جلسه آزمون، اجازه داده شود تا فردا سه‌شنبه هفتم آبان ماه نسبت به ثبت اولویت‌های انتخابی خود اقدام کنند.
بنابراین متقاضیان باید بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و همچنین کد محل‌های تحصیلی مندرج در اطلاعیه‌های مربوطه این سازمان در خصوص تکمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی آزمون دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۲ نسبت به ثبت کد‌ محل‌های مورد نظر حداکثر تا پایان فردا منحصراً از طریق سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.

ویرایش ثبت‌ نام تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۲

ضمناً داوطلبانی که قبلاً فرم انتخاب رشته خود را تکمیل نکرده‌اند، در صورت تمایل با توجه به مندرجات این اطلاعیه، می‌توانند نسبت به ویرایش رشته‌های انتخابی خود تا تاریخ فوق‌الذکر اقدام کنند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون