سایت آزمون دکتری ( PhdAzmoon.Net ) آزمون دکتری دانشگاه آزاد 92 : آزمون دکتری دانشگاه آزاد 92 به پایان رسید.شما میتوانید تجربیات خود را از نجوه برگزاری آزمون دکتری دانشگاه آزاد 92 از قبیل امکانات ، ابهامات ، سوالات آزمون ،… را بیان نمایید.

جاماندن سه شهرستانی از آزمون دکتری دانشگاه آزاد

سه نفر از شرکت کنندگان کنکور دکتری دانشگاه آزاد از شهرستان برای حضور در آزمون به تهران و واحد علوم و تحقیقات آمده بودند که به علت تاخیرشان در ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح، اجازه ورود به این سه داوطلب برای شرکت در آزمون داده نشد.

پاسخ رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

خسرو دانشجو – رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی پس از پیگیری این موضوع، خطاب به این داوطلبان، تاکید کرد: برگزاری آزمون دکتری دانشگاه آزاد در کمال سلامت نیازمند زمانبندی خیلی دقیق و خط کشی شده است، دفترچه نخست در ساعت 8:25 دقیق توزیع و سپس دستور بسته شدن دربهای آزمون صادر شد که این امر کاملاً منطقی بود.
یکی از این سه داوطلب که به خاطر اتفاقات پیش آمده ناراحت بود با شنیدن این توضیحات خسرو دانشجو، خطاب به وی گفت: من قانع می شوم اما امیدوارم این قانون برای تمام داوطلبان آزمون دکتری یکسان باشد، دانشجو نیز به این داوطلب تاکید کرد که از این تجربه تلخ برای شرکت در دوره های بعدی آزمون دکتری استفاده کند و به موقع در جلسه آزمون حضور یابد.

سوالات دکتری دانشگاه آزاد ۹۲

یکی از حاشیه های آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۲  ، رضایت اکثر داوطلبان از برگزاری این کنکور به شیوه تستی بود اما یکی از داوطلبان که با ویلچر در جلسه آزمون شرکت کرده بود اذعان داشت که برخی سوالات آزمون دکتری خارج از منابع آزمون طراحی شده بود.

عدم کنترل صحیح کارت آزمون دکتری دانشگاه آزاد

داوطلب دیگری از کنترل عکسهای داوطلبان با پاسخنامه ها و کارتهای شناسایی‌شان گله داشت، این شرکت کننده اعلام کرد برخی داوطلبان بدون اینکه عکسشان کنترل شود و فقط پس از وارد کردن اثر انگشت در فرم مربوطه، جلسه آزمون را ترک کردند.

سوال بدون گزینه

یکی دیگر از متقاضیان کنکور دکتری در جمع داوطلبان حاضر شد و اعلام کرد که برای یکی از سوالات گزینه ای طراحی نشده بود.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون