سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) مصاحبه آزمون دکتری ۹۲: داوطلب محترم آزمون دکتری ، همانطور که مستحضرید کنکور دکتری سراسری طی سه سال گذشته دچار تغییر و تحولات گسترده‌ای شده و آزمون دکتری دانشگاه آزاد نیز با تستی کردن آزمون کتبی تغییرات خود را آغاز کرده است.
قصد داریم در طی جمع بندی سلسله نقدهایی دو سویه به بررسی نقاط قوت و ضعف آزمون دکتری نیمه متمرکز و آزمون دکتری دانشگاه آزاد بپردازیم به این امید که اشکالات این شیوه ها رفع و نقاط قوت آن تقویت شود.
موضوع مد نظر بحث در این بازه زمانی مسائل مرتبط با مصاحبه آزمون دکتری می باشد. و پاسخ به این پرسش که “ آیا بررسی پایان نامه در مصاحبه دکتری مفید است و یا خیر ؟
منتقدین گرامی خواهشمندیم دیدگاه ها با منطق و بر پایه علمی ، بدون هیچگونه تعصب و پیشداوری نگارش شوند . این آزمون به مانند همه آزمون‌ها نقاط ضعف و قوتی دارد. ممکن است شما از سد این آزمون نگذشته باشید یا جزء افرادی هستید که امسال مجاز به انتخاب رشته شده‌اید شما جزء هر کدام از افراد ذکر شده که باشید ، شرط انصاف را در نظر بگیرد و در ابراز عقاید ، هم نقاط ضعف و هم نقاط قوت آزمون را مدنظر قرار دهید.
ارائه ایمیل معتبر و عنوان کردن نام رشته امتحانی از شرایط انعکاس دیدگاه های شما خواهد بود.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net