سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  دکتری دانشگاه پیام نور: با موافقت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سه رشته جدید دکترای شیمی آلی، کارشناسی ارشد فیزیک نجومی و مهندسی مواد در دانشگاه پیام‌نور زنجان ایجاد شد.

از سال تحصیلی ۹۴ – ۹۳ دانشگاه پیام‌نور زنجان در این رشته‌ها دانشجو پذیرش می‌کند.

در جلسه کمیته آموزش مراکز و واحدهای استان که با حضور ۸ نفر از روسای مراکز و مدیر آموزشی استان برگزار شد، معاون دانشگاه پیام‌نور استان زنجان اعلام کرد: با بکارگیری توانمندی‌های علمی اساتید مراکز و واحدها در نگاه و قالب استانی برای ایجاد رشته در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به صورت هماهنگ و متمرکز اقدام شود.

سیدسعید صفوی تاکید کرد: صرفاً وجود یک هیئت علمی در مراکز و واحدها ملاک ایجاد رشته قرار نگرفته است، بلکه باید نیازهای استان، دانشگاه و دیگر ظرفیت‌های مراکز و واحدها در ایجاد رشته‌ها لحاظ شود.

در پایان این جلسه با پیگیری ایجاد رشته دکترا و ارشد در مراکز دانشگاهی زنجان، قیدار و ابهر در مرکز زنجان و در مقطع کارشناسی ارشد در رشته کشاورزی(ترویج)، مدیریت دولتی(تحول) و حسابداری، در مرکز ابهر و در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌های زمین‌شناسی، روان‌شناسی و جغرافیا و دکترای شیمی تجزیه، در مرکز قیدار و در مقطع کارشناسی ارشد رشته‌های علوم سیاسی و اقتصاد، موافقت و مقرر شد تا هر مرکز نسبت به پیگیری مراحل بارگذاری مدارک ایجاد رشته در سامانه اقدام کند.

گفتنی است، در حال حاضر چهار رشته ادبیات فارسی، ریاضی، شیمی تجزیه و شیمی آلی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام‌نور مرکز زنجان و رشته‌های شیمی فیزیک، شیمی تجزیه و آلی، شیمی معدنی و زمین‌شناسی در دانشگاه مرکز ابهر فعال و نزدیک به 450 دانشجو دارد.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون