سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۳ : رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، گفت: این دانشگاه برای راه‌اندازی رشته داروسازی به عنوان نخستین رشته علوم پزشکی در این واحد دانشگاهی آمادگی دارد.
رامین حاجی خانی گفت: این دانشگاه برای راه‌اندازی ۲۰ رشته دکتری و کارشناسی ارشد از شورای گسترش وزارت علوم درخواست مجوز کرده است.
وی افزود: تاسیس دانشگاه مجازی و افزایش رشته‌های مقاطع ارشد و دکتری جزء برنامه‌های این دانشگاه است، بر این اساس سعی داریم که ظرفیت پذیرش مقاطع کاردانی و کارشناسی را به صفر برسانیم و به همان نسبت مقاطع ارشد و دکتری را افزایش دهیم.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با بیان اینکه این واحد دانشگاهی دارای ۳۱ هزار دانشجو، ۶۱۶ استاد عضو هیات‌ علمی و ۷۰۱ کارمند است، تصریح کرد: واحد کرج دارای رتبه جامع است که بین واحدهای دانشگاه آزاد، فقط تعداد محدودی از واحدهای دانشگاهی دارای این درجه هستند.
وی افزود: این واحد دارای ۱۶۰ کارگاه و آزمایشگاه پیشرفته مجهز به آخرین وسایل و تجهیزات است و یک کتابخانه مرکزی بزرگ در مجتمع دانشگاه و ۱۱ کتابخانه در دانشکده‌ها و آموزشکده‌ها با مجموع ۲۳۰ هزار جلد کتاب فارسی و لاتین از دیگر ظرفیت‌ها و امکانات این دانشگاه است.
رییس دانشگاه آزاد واحد کرج با اشاره به تعداد کتب موجود در کتابخانه‌های این دانشگاه، گفت: ۱۱۰۹ عنوان مجله فارسی و لاتین و ۵۴۶۷ کتاب الکترونیکی و ۲۰ کیوسک اطلاع‌رسانی در این کتابخانه‌ها موجود است.
حاجی خانی افزود: این واحد دانشگاهی دارای ۱۵۱ رشته است که ۱۲ رشته آن در مقطع دکتری، ۶۸ رشته در مقطع کارشناسی‌ ارشد، ۴۹ رشته در مقطع کارشناسی و مابقی در رشته‌های کاردانی است.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون