سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری حرفه ای فیزیوتراپیرییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری حرفه‌ ای فیزیوتراپی (DPT) سال تحصیلی ۹۲-۹۱ خبر داد.

آزمون دکتری حرفه‌ ای فیزیوتراپی

غلامرضا حسن زاده با اشاره به اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری حرفه‌ ای فیزیوتراپی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir، گفت: در نخستین دوره آزمون دکتری حرفه‌ای فیزیوتراپی ۱۴۴ نفر شرکت کرده‌اند که اسامی ۳۱ نفر قبول‌شده در مرحله اول اعلام شده است.
وی با اشاره به برگزاری آزمون مرحله دوم (مصاحبه) در روزهای اول و دوم اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات وزارت بهداشت، اظهارکرد: آزمون مرحله دوم شامل بررسی توانایی‌های علمی و قدرت انتقال مطالب و ارائه سوابق آموزشی و پژوهشی و تجارب حرفه‌ای است.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی افزود: داوطلبان باید اصل مدرک مستند دال بر سوابق آموزشی، پژوهشی و تجارب حرفه‌ای خود را جهت ارائه به هیات مصاحبه کننده به همراه داشته باشند و نسخه‌ای از آن را به صورت سی دی در اختیار دست‌اندرکاران قرار دهند.
وی با تاکید بر اینکه غیبت یا عدم شرکت داوطلبان در آزمون مرحله دوم به هر دلیل به منزله انصراف است، خاطرنشان کرد: همچنین انجام مصاحبه مجدد برای این داوطلبان امکانپذیر نیست.
حسن‌زاده در خصوص ظرفیت پذیرش نهایی برای نخستین دوره آزمون دکتری حرفه‌ ای فیزیوتراپی، گفت: ظرفیت پذیرش این دوره از آزمون ۱۵ نفر است که فقط در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرش می‌شوند.
بر اساس این گزارش، اولین دوره آزمون دکتری حرفه‌ای فیزیوتراپی ۲۸ دی ماه سال گذشته با رقابت ۱۴۴ داوطلب برگزار شد.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون