نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی | شرایط انتقال دانشجویان

سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) اخبار نقل و انتقال دانشجویی ۹۳-۹۴ : در نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سختگیری نمی‌ کنیم
معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم با اشاره به درخواست‌های افراد برای دریافت انتقالی گفت: تا جایی که بتوانیم در خصوص نقل و انتقال دانشجویان سختگیری نمی‌کنیم.

آیین‌ نامه
وی به آیین‌ نامه موجود در این خصوص اشاره کرد و گفت: دانشجویان متاهل، سرپرست خانواده، خانواده‌هایی که ۲ یا ۳ دانشجوی هم‌زمان دارند و فرزندان خانواده‌های شهدا، ایثارگران و … در این آیین‌نامه آموزشی قرار می‌گیرند و می‌توانند از امکانات نقل و انتقال بهره‌مند شوند.

برای انتقال دانشجو جدول هم‌ ترازی دانشگاه‌های آزاد مورد بررسی قرار می‌گیرد
سید میرزایی به یکی از مواد قانونی اشاره کرد و گفت: برای انتقال دانشجو جدول هم‌ترازی دانشگاه‌های آزاد مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورتی که دانشگاهی هم‌تراز دانشگاه ما باشد دانشجو را به آنجا منتقل می‌کنیم.
وی به نقل و انتقالات ترم گذشته اشاره و بیان کرد: تعداد دانشجویانی که به دانشگاه آزاد واحد قم آمدند ۹۹ نفر و دانشجویانی که از واحد قم منتقل شدند ۹۷ نفر بوده‌اند.

انتقال دانشجویان دختر
سید میرزایی به همکاری و مساعدت دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم به انتقال دانشجویان دختر اشاره و تصریح کرد: این دانشگاه همکاری و مساعدت لازم را با دانشجویان دختر در راستای انتقال به محل زندگیشان دارد.

شرایط انتقال دانشجویان

سیدعباس سیدمیرزایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به پابرجایی شرایط انتقال دانشجویان اظهار کرد: طبق روال گذشته، آیین‌نامه انتقال دانشجویان پابرجا بوده و تغییری نکرده است. ادامه خبر نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را در لینک روبرو بخوانید نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی | شرایط انتقال دانشجویان

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون