پی اچ دی آزمون ( Phd Azmoon.Net ) زمان برگزاری کنکور ارشد آزاد ۹۵ – ۹۶ :  زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵ در تاریخ‌های ۶ تا ۸ خردادماه خواهد بود.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

اخبار جدید در خصوص آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵ :

سایت‌‌آزمون‌دکتری‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه در تاریخ‌های ۶ تا ۸ خردادماه سال جاری خبر داد.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵

به گزارش پی اچ دی آزمون ، دانشیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،اظهار کرد: آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی در شش نوبت صبح و عصر روزهای پنج شنبه ، جمعه و شنبه ۶ الی ۸ خرداد ماه در تهران و ۶۸ حوزه در سطح کشور برگزار می شود.

وی از رقابت ۴۷۸ هزار و ۳۴۹ داوطلب در ۱۳۶ مجموعه امتحانی خبر داد و افزود:از این تعداد ۲۱۲ هزار و ۵۹۹ نفر (۴۴ درصد) زن و ۲۶۵ هزار و ۷۵۰ نفر(۵۶ درصد) مرد هستند.

توزیع کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه درمورد زمان توزیع برگه ورود به جلسه آزمون نیز توضیح داد:برگه ورود به جلسه آزمون از روز دوشنبه ۳ خرداد ماه توزیع خواهد شد.آزمون مذکور در اکثر مجموعه ها به صورت تستی و تنها در تعداد معدودی از مجموعه های امتحانی به صورت همزمان تستی و تشریحی برگزار می شود .

**********************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵ – ۹۶

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با بیان اینکه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از نهم آذر ماه آغاز می شود، افزود: فهرست رشته محل‌ های جدید متعاقبا اعلام خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵ – ۹۶

دکتر علوی فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا )‌ با اعلام این خبر که زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد اواخر اردیبهشت ماه سال آینده است گفت: امسال نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر در مقطع ارشد پذیرش می شوند،

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از ثبت‌نام ۵۶۰ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خبر داد.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵

آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵ در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه (ششم ،هفتم و هشتم ) خرداد ماه  در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

علوی فاضل درمورد زمان برگزاری این آزمون گفت: آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در صبح و عصر ۶,۷,۸ خرداد ۹۵ در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود.فرآیند برگزاری آزمون در نوبت صبح ازساعت ۸ و در نوبت عصر از ساعت ۱۶ آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه فرایند توزیع کارت از سوم خرداد آغاز می‌شود،افزود:داوطلبان از تاریخ ۳ خرداد با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.در صورت وجود مغایرت بین اطلاعات داوطلب و اطلاعاتی که در کارت ورود به جلسه درج شده است،فرد می تواند با همراه داشتن مدارک لازم به حوزه امتحانی خود مراجعه کرده و نسبت به رفع نقص اقدام نماید.

اخبار جدید در خصوص آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵ :

 

*******************************************۹۴************************

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در پایان درمورد زمان اعلام نتایج آزمون ارشد گفت:نتایج نهایی این آزمون در نیمه دوم شهریور ۹۴ اعلام می‌شود.

رشته محل‌ های جدید در مقطع کارشناسی ارشد | ادامه تحصیل دانشجویان بومی در واحد های نزدیک به محل سکونت

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در سال گذشته رشته محل‌ های جدید در مقطع کارشناسی ارشد به صورت سرریز بودند او در تلاش هستیم این رشته محل‌ ها را در واحد های دیگر نیز ایجاد کنیم تا دانشجویان بومی در واحد های نزدیک به محل سکونت خودشان ادامه تحصیل دهند.

افزایش ظرفیت کارشناسی ارشد | تعداد پذیرش در ارشد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اشاره به آمادگی زیر ساخت های دانشگاه آزاد برای افزایش ظرفیت در تحصیلات تکمیلی ، تصریح کرد : باتوجه به اقدامات انجام شده برای افزایش ظرفیت ، نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش می‌شوند.

افزایش شهریه برای سال آتی

دکتر علوی فاضل در پایان افزایش شهریه برای سال آتی را منوط به تصویب هئیت امنا دانست و اظهارکرد: اعضای هیئت امنا هنوز درخصوص افزایش شهریه در سال آینده تصمیمی نگرفته‌ اند.

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,