نتایج کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای ۹۴ : فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی منتشر شد.

نتایج کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای

فهرست اسامی ۱۶۸ هزار و ۶۰۶ نفر از پذیرفته‌شدگان نهایی دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۹۴ امروز دوشنبه ۲۳ شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

از این تعداد، ۶۰ هزار و ۷۵۵ نفر زن و ۱۰۷ هزار و ۸۵۱ نفر مرد هستند یعنی ۳۶٫۰۳ درصد از پذیرفته‌شدگان زن و ۶۳٫۹۷ درصد مرد هستند.

مدارک ثبت نام کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای نظام جدید

داوطلبانی‌ که فهرست اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک از رشته های تحصیلی اعلام شده است باید ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در اطلاعیه‌ای که بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد برای کسب اطلاعات لازم در زمینه تاریخ و مدارک موردنیاز ثبت‌ نام به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه محل قبولی مراجعه و ثبت‌نام کند.

درصورتیکه موسسه محل قبولی تاریخ مشخصی را برای ثبت‌نام ارائه نکرده باشد پذیرفته‌شدگان می‌توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به شرط مندرج در اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی بر روی سایت سازمان قرار گرفته در یکی از روزهای شنبه، یکشنبه یا دوشنبه ۲۸، ۲۹ و ۳۰ شهریورماه برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه کنند.