پی اچ دی آزمون ( Phd Azmoon.Net ) کارشناسی ارشد ۹۶ : زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶ اعلام شد.مشاور عالی سازمان سنجش در خصوص زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶ و نیز زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ اطلاعاتی عنوان کرد.

زمان تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۵ را بدانید

کنکور ارشد آزاد و سراسری ۹۶ ادغام شد زمان ثبت نام و برگزاری آزمون

 آخرین تغییرات ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ و آزمون کارشناسی ارشد سراسری دولتی اعلام شد. رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با دانشگاه های وابسته به وزارت علوم و وزارت بهداشت تجمیع شد.از این پس فقط یک بار کنکور ارشد برگزار می شود و متقاضیان دانشگاه آزاد و دولتی باید در این آزمون شرکت نماییند.

کسب اطلاعات بیشتر در این لینک:

وی افزود: بر این اساس یک کنکور سراسری در مقطع کارشناسی ارشد برگزار می شود و دانشگاه آزاد نیز از طریق همین کنکور پذیرش خواهد داشت. همچنین در مورد رشته های علوم پزشکی نیز وزارت بهداشت یک آزمون کارشناسی ارشد برگزار می شود و دانشگاه آزاد از طریق آن پذیرش دانشجو می کند.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶

بر اساس این گزارش، زمان ثبت نام آزمون دکتری از ۱۶ آذر و زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ در بهمن ماه است، پیش از این زمان، شیوه نامه اجرایی پذیرش دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری به دانشگاه ها ابلاغ می شود.

مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶

مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶ تا تاریخ ۲۲ آذرماه ادامه خواهد داشت.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۶

آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ در روزهای ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

 

آخربن اخبار در خصوص مرحله قبل آزمون کارشناسی ارشد (سال ۹۵ ):

 

 

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون

 

—————————————————————–>>>94<<<——————————————————-

خبر در خصوص آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ :

دفترچه کارشناسی ارشد ۹۴ را از این لینک دانلود نمایید:

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۴

دکتر حسین توکلی در خصوص زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۴ گفت: ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ در روزهای ۱۷ تا ۲۵ آبان ماه سال ۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۴

وی افزود: آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ در روزهای چهارشنبه پانزدهم، پنجشنبه شانزدهم و جمعه هفدهم بهمن ماه سال ۹۳ برگزار می شود.

 

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون

ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۵

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۵ اعلام شد. زمان ثبت نام کنکور ارشد ۹۵ و نیز زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ | ثبت نام ارشد ۹۵ – تاریخ ثبت نام آزمون ارشد ۹۵ – ۹۶ تاریخ ثبت نام کنکور ارشد ۹۵