سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) نتایج آزمون دکتری ۹۳ : کلید نهایی آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۳ به همراه پاسخنامه داوطلبان امروز سه شنبه دوم اردیبهشت منتشر می شود.
کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۳ از سوی سازمان سنجش منتشر شده است و آن‌دسته از داوطلبانی که براساس مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی شده اند باید از روز چهار‌شنبه سوم اردیبهشت ماه تا روز شنبه ششم اردیبهشت ۹۳ نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی خود در سایت این سازمان اقدام کنند.

هر داوطلب امکان انتخاب حداکثر ۵۰ کدرشته را دارد. داوطلبان پس از مطالعه دقیق مندرجات دفترچه راهنما، کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود از کدرشته‌محل‌های مربوط به رشته امتحانی انتخاب و اولویت‌ها را به ترتیب علاقه، مرتب کرده و پس از آن نسبت به ثبت انتخابهای خود اقدام کنند.

پس از مشاهده کارنامه نتایج اولیه آزمون، آن دسته از داوطلبانی که در خصوص مندرجات کارنامه خود سوالی دارند، ضمن توجه به توضیحات مربوط به کارنامه که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و در سایت این سازمان درج شده است، لازم است حداکثر تا تاریخ ۶ اردیبهشت ۹۳ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان تقاضای خود را ارسال کنند. به درخواست هایی که پس از مهلت تعیین شده واصل شود، هیچگونه ترتیب اثری داده نخواهد شد.

پاسخنامه امتحانی کلیه داوطلبان حاضر درجلسه آزمون از ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۲ اردیبهشت ماه ۹۳ همراه با کلید نهایی برروی سایت سازمان قرار خواهد گرفت و داوطلبان می توانند نسبت به مشاهده پاسخنامه خود اقدام کنند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

کلید نهایی آزمون دکتری ۹۳

کلید نهایی آزمون دکتری Ph.D نیمه‌متمرکز سال ۹۳ به همراه پاسخنامه سوالات کنکور دکتری سراسری ۹۳ منتشر می شود. پاسخ تشریحی زبان دکتری ۹۳ – زبان آزمون دکتری ۹۳ – ۹۴ .

سوالات آزمون دکتری ۹۳

  • کلید نهایی آزمون دکتری ۹۳
  • پاسخ تشریحی زبان دکتری ۹۳
  • کلید سوالات آزمون دکتری ۹۳
  • منابع آزمون زبان دکتری ۹۴
  • پاسخنامه سوالات کنکور دکتری سراسری ۹۳
  • پاسخ تشریحی سوالات زبان آزمون دکتری ۹۳

منابع آزمون دکتری ۹۴

آخرین اخبار آزمون دکتری ۹۳ و تغییرات آزمون دکتری ۹۴ دئر سایت آزمون دکتری ” پی اچ دی آزمون ” سایت دکتری دانشگاه ها . برترین منابع زبان آزمون دکتری ۹۴ و نیز منابع دکتری ۹۴ کلیه رشته ها .