سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون دکتری ۹۳ دانشگاه آزاد : رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه آزمون کتبی ملاک پذیرش در کنکور دکتری این دانشگاه به شمار می آید، اظهار داشت: مجموع پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاههای دولتی و آزاد کمتر از 17 هزار نفر است.

این مقام مسئول دانشگاه آزاد، درباره ملاک پذیرش داوطلبان در آزمون دکتری، تاکید کرد: ملاک پذیرش در دانشگاه آزاد، آزمون کتبی است.

رئیس دانشگاه آزاد درباره دریافت مجوز برای جذب استادان، اظهار داشت: دو سال است که منتظر دریافت مجوزهای لازم برای جذب استاد هستیم و با تغییری که در وزارت علوم ایجاد شده امیدوارم این مشکلات برطرف شود. از مسئولان وزارت علوم هم درخواست می کنم در این زمینه همکاری کنند تا با جذب جوانان مانع از خروجشان شویم.

میرزاده همچنین از وجود ۴۶ هزار پرونده برای دریافت ارز خبر داد و گفت: این میزان پرونده نشان دهنده میزان تقاضایی که برای خروج از کشور و ادامه تحصیل وجود دارد که به اقتصاد کشور ضربه بزرگی وارد می کند و در طولانی مدت کشور را از وجود ژنهای باهوش، تخلیه می کند.

به گفته میرزاده هم اکنون بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار دانشجو خواهان خروج از کشور هستند؛ این در حالیست که اکثر این دانشجویان ۲۴ سال از عمر خود را در این کشور زندگی کرده و مصرف کننده اقتصاد کشور بوده اند. هزینه خروج این دانشجویان از کشور در حد هزینه های جنگ تحمیلی است.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

دکتری دانشگاه آزاد

ملاک پذیرش در کنکور دکتری دانشگاه آزاد | قبولی در آزمون دکتری دانشگاه آزاد | منابع دکتری سوالات دکتری موفقیت در مصاحبع دکتری دانشگاه ها | تغییرات آزمون دکتری ۹۴ .آزمون کتبی ملاک پذیرش در کنکور دکتری آزاد . test-قبولی-در-کنکور-دکتری-دانشگاه-آزاد-93-94-phd .