سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  : نخستین آزمون فراگیر سطح بندی فعالان حوزه مدیریت بحران های طبیعی کشور با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ پنجشنبه ۵ دی ماه از ساعت ۸ الی ۱۲ در محل پژوهشگاه شاخص پژوه در دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد. این آزمون در راستای اخذ مجوز ارزیابی و رتبه بندی مجموعه های حقیقی و حقوقی فعال در زمینه مدیریت بحران از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزارخواهد شد.
دکتر امیر محمودزاده، رییس پژوهشگاه شاخص پژوه با اعلام این خبر افزود: در راستای ارزیابی و تعیین سطح متخصصین و علاقه مندان مباحث مدیریت بحران های طبیعی ، پژوهشگران فعال در این حوزه در کشور، این آزمون جامع نخستین بار در پژوهشگاه شاخص پژوه برگزار خواهد شد. در این آزمون تخصصی، توانمندی های فنی و علمی داوطلبان به شکل کمی و کیفی در حوزه مدیریت بحران های طبیعی انجام خواهد شد.
علاقه مندان جهت ثبت نام نخستین آزمون فراگیر سطح بندی فعالان حوزه مدیریت بحران های طبیعی کشوربه این لینک  http://92.242.195.30/bohran/ یا سایت پژوهشگاه شاخص پژوه www.bpshakhespajouh.ac.ir مراجعه نمایند.

برای دریافت هرگونه اطلاعات در این زمینه  با تلفن ۶۷۰۱۰۳۱-۰۳۱۱تماس حاصل فرمایند.

جهت ثبت نام فقط ۱۰ روز فرصت باقیست

متن کامل اطلاعیه :

پژوهشگاه مهندسی بحران های طبیعی شاخص پژوه درخصوص برگزاری اولین آزمون جامع مدیریت بحران به منظور ارزیابی و رتبه بندی افراد حقیقی و مجموعه های فعال در حوزه مدیریت بحران های طبیعی کشور، از اشخاص واجد شرایط ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه علمی و با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام بعمل می آورد.
الف- شرایط عمومی:
۱) تابعیت اصلی ایران.
۲) اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، ایمان و عدالت.
۳) التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت مطلقه فقیه و عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب، سازمان‌ها و گروه‌های غیرقانونی یا هواداری از آن‌ها، مگر در صورت احراز توبه.
۴) داشتن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کار قضایی به موجب شیوه‌نامه‌ای که به تصویب رئیس قوه قضائیه می رسد.
۵) داشتن کارت پایان خدمت وظیفه، معافیت تحصیلی یا معافیت دائم، معافیت موقت و یا سایر موارد.
۶) نداشتن سابقه محکومیت کیفری مؤثر.
۷) حسن شهرت، اخلاق و امانتداری.
۸) عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان‌گردان.
ب- شرایط اختصاصی:
– دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی .
ج- اقدامات لازم برای ثبت نام و مدارک مورد نیاز:
۱- پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ (یک میلیون) ریال بصورت الکترونیکی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد از طریق سایت سازمان سنجش.
۲- تکمیل تقاضانامه بصورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش.
۳-  فایل عکس اسکن شده: داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت‌نام اینترنتی آماده نماید.
۱-۳- عکس ۴ ´ ۳ که در سال جاری گرفته شده باشد( عکس تمام رخ).
۲-۳- عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG  باشد.
۳-۳- اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰´۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰ ´ ۲۰۰ باشد.
۴-۳-تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.
۵-۳- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
۶-۳- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
۷-۳- حتی الامکان عکس، رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره ۱- عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۲- درصورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام متقاضی باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.

د- زمان ثبت نام: 
۱- کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون جامع مدیریت بحران در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بند «الف و ب» این اطلاعیه نسبت به تهیه مدارک خواسته شده بر اساس بند «ج» اقدام و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند و در پایان ثبت نام به هر یک از داوطلبان کدرهگیری ارائه خواهد شد که داوطلبان لازم است تا پایان کلیه مراحل آزمون این کد را نزد خود نگهداری نمایند. ضمناً یادآور می‌شود ثبت نام منحصراً به صورت الکترونیکی می باشد و داوطلبان لازم است از طریق سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند. ثبت نام به غیر از روش فوق غیر قابل قبول می‌باشد و این دسته از داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون نمی‌باشند.
۲- کارتهای ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه مورخ ۳/۱۰/۹۲از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل پرینت می باشد.
۳-  آزمون در روز پنجشنبه مورخ ۵/۱۰/۹۲ در اصفهان برگزار خواهد شد که ساعت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

ح- مواد آزمون به شرح زیر می باشذ: 
۱-مقاوم سازی ابنیه
۲- مخاطره شناسی (طبیعی-انسانی)
۳- اصول مدیریت بحران
۴- اسکان بعد از سانحه
۵- بهداشت، ایمنی، محیط زیست(SHC)

در خاتمه به اطلاع داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون جامع مدیریت بحران می رساند محل برگزاری آزمون منحصراً در شهرستان اصفهان می‌باشد.

علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و یا سایت پژوهشگاه به آدرس www.bpshakhespajouh.ac.ir جهت ثبت نام اقدام نمایند و برای دریافت هرگونه اطلاعات با تلفن ۶۷۰۱۰۳۱-۰۳۱۱تماس حاصل فرمایند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

پژوهشگاه شاخص پژوه

نخستین آزمون فراگیر سطح بندی فعالان حوزه مدیریت بحران های طبیعی کشور در پژوهشگاه شاخص پژوه در دانشگاه اصفهان

پژوهشگاه شاخص پژوه دانشگاه اصفهان

آزمون جامع مدیریت بحران پژوهشگاه شاخص پژوه | پژوهشگاه مهندسی بحران های طبیعی  شاخص پژوه