سایت‌‌آزمون‌دکتری‌ ( www.PhdAzmoon.Net ) : اعلام نتایج نهایی با آزمون و بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد پنج شنبهانجام شد.. معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری آزاد از فردا در واحد ها خبر داد

اعلام نتایح دکتری آزاد

دکتر علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به إعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی دوره با آزمون و بدون آزمون دکتری تخصصی از طریق سایت معاونت سنجش به نشانیwww.azmoon.com، گفت: أسامی پذیرفته شدگان بر أساس نتایج آزمون کتبی و مصاحبه با نسبت ٧۵درصد آزمون کتبی و ٢۵درصد مصاحبه و سوابق پژوهشی و آموزشی اعلام شده است.

زمان ثبت نام دکتری آزاد

وی با اشاره به زمان ثبت نام پذیرفته شدگان،گفت:پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی باید در محدوده زمانی ٢١و٢٢ شهریور ماه روزهای شنبه و یکشنبه با در دست داشتن مدارک لازم به واحدهای پذیرفته شده مراجعه کنند.

مدارک ثبت نام دکتری آزاد

علوی فاضل افزود: مدارک ثبت نام شامل مدرک و ریز نمرات دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد، اصل شناسنامه و کارت ملی با دو سری کپی و شش قطعه عکس است.

وی به پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی پژوهش محور نیز اشاره کرد و افزود: پذیرفته شدگان این دوره هم باید در روزهای شنبه و یکشنبه ٢١ و ٢٢ شهریور ماه برای ثبت نام به واحدهای پذیرفته شده مراجعه کنند، همچنین داوطلبانی که أسامی آنها به عنوان ذخیره اعلام شده است باید به واحد محل انتخابی مراجعه و آمادگی خود را برای ثبت نام قطعی اعلام کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: چنانچه در دوره دکتری پژوهش محور پذیرفته شده اصلی بنا به هر دلیلی نسبت به ثبت نام اقدام نکرد، واحد دانشگاهی به ترتیب اولویت ثبت نام از ذخیره شدگان انجام می دهد.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون