سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون دکتری دانشگاه آزاد :علوی فاضل گفت: با توجه به اینکه رشته و محل‌های اعلام‌شده برای آزمون کارشناسی ارشد و دکتری افزایش یافته، زمان اعلام نتایج به تعویق افتاده است؛ لذا از داوطلبان می‌خواهیم صبر و شکیبایی داشته و منتظر اعلام نتایج در موعد مقرر باشند.

علوی فاضل، معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به اینکه رشته و محل‌های اعلام شده برای آزمون کارشناسی ارشد و دکتری افزایش یافته، زمان اعلام نتایج به تعویق افتاده است. لذا از داوطلبان می‌خواهیم که صبر و شکیبایی داشته و منتظر اعلام نتایج در موعد مقرر باشند.

علوی فاضل در ادامه افزود: افزایش رشته و محل‌ها باعث ایجاد فرصت‌های جدید برای داوطلبان است، لذا این تعویق به وجود آمده در اعلام نتایج به نفع آنان خواهد بود.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی توصیه کرد: داوطلبان کلیه آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای آگاهی از زمان اعلام نتایج می‌توانند به سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.pubr-azmoon.com، خبرگزاری آنا، ایسکانیوز و روزنامه فرهیختگان مراجعه کنند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با فرا رسیدن زمان اعلام نتایج کلیه آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی و افزایش ظرفیت‌ها و رشته محل‌های جدید بویژه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رضایت تعداد بیشتری از داوطلبان فراهم خواهد شد.

زمان اعلام نتایج ارشد آزاد نتایج دکتری آزاد

زمان اعلام نتایج ارشد آزاد و نتایج دکتری آزاد به تعویق افتاد – زمان اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد – زمان اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد – آزمون کارشناسی ارشد – آزمون دکتری