سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۳ : معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه تا 12 شب نتایج آزمون کارشناسی ارشد اعلام می شود، گفت: رشته محل های جدید ایجاد شده و داوطلبان می توانند مجدد انتخاب رشته محل داشته باشند.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

مجتبی علوی فاضل، معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در نشست خبری بعدازظهر امروز ( ۱۹ شهریور) گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۲ امشب اعلام می شود.
وی افزود: شرکت طرف قرارداد با دانشگاه آزاد به دنبال پهنای باند مناسب می گردد تا کارنامه ها را تنظیم شده منتشر کند.

وی با بیان اینکه تعداد ۲۵۰ هزار نفر رد آزمون کارشناسی ارشد پذیرفته می شوند که ۵۰ درصد خانم ها و ۵۰ درصد آقایان هستند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد: شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد پس از اعلام نتایج مجددا می توانند انتخاب رشته محل کنند چراکه رشته محل های جدیدی اضافه شده است.

علوی فاضل افزود: اگر کسی در رشته ای پذیرفته شده است، مجددا می تواند در همان رشته و در محل دیگر انتخاب کند و مجددا نتایج آزمون هفته آینده اعلام می شود.

وی اظهارکرد: ممکن است افرادی هم با گزینه پذیرفته شده در انتخاب رشته محل جدید مواجه شوند یعنی این دسته از افراد اگر رشته محل هایی که اضافه شده را انتخاب کنند امکان قبولی دارند.

علوی فاضل تصریح کرد: پذیرفته شدگان در آزمون کارشناسی ارشد می توانند از فردا بعدازظهر محل جدید رشته هایی را که انتخاب کرده اند، دوباره انتخاب نمایند.

وی ادامه داد: کسانیکه قبول شده اند اگر مجدد محل جدید رشته خود را انتخاب کنند، قبولی اولیه از بین نمی رود و ثبت نام برای کسانیکه قبولی آنها قطعی است، از شنبه و یکشنبه هفته آینده آغاز می شود.

علوی فاضل افزود: با توجه به اینکه در مقطع دکترا هم رشته محل های جدید ایجاد شده اند، نتایج قطعی این آزمون چهارشنبه هفته آینده اعلام می شود و کسانیکه قصد ندارند محل جدید رشته خود را انتخاب کنند، ثبت نامشان از اوایل هفته آینده آغاز می شود.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون