سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) دکتری دانشگاه آزاد : معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد که ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد از پایان هفته جاری،  از شنبه 12 مهرماه آغاز می شود.
مجتبی علوی فاضل در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در حال آماده سازی لیست رشته محلهایی است که می توانند بار دیگر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو بپذیرند.

وی ادامه داد: در پایان هفته جاری،  شنبه 12 مهرماه تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در سامانه مرکز آزمون آغاز می شود.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد همچنین درباره شروع ثبت نام در دوره دکتری پژوهش محور، گفت: فراخوان پذیرش در دوره پژوهش محور دانشگاه آزاد از سه شنبه هفته جاری آغاز می شود و به مدت دو هفته ادامه دارد.

علوی فاضل افزود: پس از ثبت نام، طرحهای پیشنهادی ارائه شده بررسی و داوری می شود، همچنین از داوطلبان به منظور اعلام نتایج نهایی، یک مصاحبه به عمل می آید.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

نکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

شیوه و شرایط نکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد |اعلام زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون دکتری آزاد ۹۳ – ۹۴ | اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد ۹۳ – ۹۴ |

  • نکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد