سایت‌‌آزمون‌دکتری‌ ( www.PhdAzmoon.Net ) : افزایش حوزه امتحان ارشد و دکتری دانشگاه آزاد / امکان اصلاح رشته‌محل – امکان اصلاح رشته محل ‌های ثبت نام کنندگان دوره‌ های ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد
ثبت نام دوره های دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که از روز دوشنبه ۱۶ آذر ماه آغاز شده است، تا پایان روز چهارشنبه ۹ دی ماه ادامه دارد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو ؛ رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: متقاضیان آزمون های ارشد و دکتری این دانشگاه امکان انتخاب حوزه امتحانی خود را دارند.
متقاضیان آزمون های ارشد و دکتری این دانشگاه امکان انتخاب حوزه امتحانی متفاوت با اولویت رشته محل های انتخاب شده را دارند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام امکان انتخاب حوزه امتحانی متفاوت با اولویت رشته / محل های انتخاب شده توسط متقاضیان ثبت نام آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: : تعداد حوزه های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد از ۳۱حوزه در سال گذشته به ۶۹ حوزه در سال جاری و تعداد این حوزه ها در آزمون دکتری تخصصی نیز از ۱۱ حوزه در سال گذشته به ۵۳ حوزه در سال جاری افزایش یافته است که این افزایش محسوس در جهت رفاه هر چه بیشتر داوطلبان می باشد.

زمان برگزاری آزمون دکتری تخصصی ۹۶-۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی

در ۹ بهمن ۹۴ آزمون دکتری برگزار خواهد شد

امکان اصلاح رشته محل های آزمون ارشد و دکتری

علوی فاضل خاطر نشان کرد: با توجه به فرآیند تصویب و ابلاغ رشته های دانشگاهی ، به داوطلبان توصیه می شود تا پایان مهلت ثبت نام برای اطلاع از رشته محل های جدید به سامانه ثبت نام این مرکز به نشانی www.azmoon.org مراجعه و در صورت تمایل، نسبت به اصلاح رشته محل های انتخابی بدون واریز مجدد وجه پرداخت کنند.

سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد

سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی
http://sanjesh.iau.ac.ir/Index.aspx