سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  : سلام دوستان من دانشجو پردیس دانشگاه گیلان در مقطع کارشناسی ارشد هستم. در مدرک پردیس دانشگاه اعم از آزمون داخلی و یا کنکور نوشته میشود:

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

دانشگاه گیلان
دانشکده پردیس(خودگردان)
و مهر معتبر وزارت علوم و دانشگاه دولتی می خوره….

موقعیت شغلی مدرک پردیس دانشگاهی

یکی از دوستان من با فوق لیسانس پردیس دانشگاه عضو هیات علمی شد و اینکه یکی دیگه از دوستام که کیش ( پردیس دانشگاه تهران ) بود هم روی هوا توی یکی از ادارات استخدامش کردند.

چند مزیت پردیس دانشگاه نسبت به دانشگاه آزاد و موسسه غیر انتفاعی

۱- هیات علمی پردیس دانشگاه ، همان هیات علمی دانشگاه دولتی هست چرا که پردیس یک دانشکده محسوب میشود که زیر مجموعه دانشگاه دولتیه مثل دانشکده علوم پایه و یا دانشکده فنی مهندسی ولی موسسات غیر انتفاعی هیات علمی مخصوص خودشون رو دارند که کمی سطح علمیشون پایین تر هست.

۲- به دلیل داشتن اساتید دانشگاه دولتی سطح بسیار بالای علمی دارد و مدرک گرفتن از آنجا کار بسیار دشواری هست …. الخصوص نوشتن رساله پایانی ( پایان نامه ).
لازم به ذکر است هر دانشگاه تازه تاسیس با مدرکی جدید در ایتدا جایگاه اصلی خود را ندارد ولی به مرور زمان جا می افتد و برای آن حتی سرو دست هم میشکنند برای مثال حرف و حدیث پردیس دانشگاه آزاد بالا بود ولی به مرور زمان جایگاه خودشو کسب کرد و این هم بگم گرفتن امتیاز پردیس برای یک دانشگاه کار بسیار مشکلیه … چرا که تعداد پردیس های دانشگاههی انگشت شمارند و خیلی از دانشگاه های تراز اول موفق به دایرکردن پردیس دانشگاه خود نشده اند.
در آخر هر سوالی داشنید مطرح کنید و من پاسخ می دهم و یا می پرسم و پاسخ می دهم.

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون

در این خصوص بیشتر بدانید: