سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون دکتری ۹۴  : نخستین مدرسه تابستانی آینده پژوهی، با هدف تقویت مهارت های علمی به کارگیری روش های آینده پژوهی و ایجاد مهارت کارآفرینی در آینده پژوهی از طریق تقویت خلاقیت و پرورش تفکر خلاف واقع، ویژه دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان به حوزه آینده پژوهی در پژوهشگاه شاخص پژوه برگزار می شود. در این مدرسه تابستانی، مهم ترین تمرکز بر روی آشنایی افراد به روش های آینده پژوهی و دیگر مهارت های لازم در خصوص به کارگیری دانش آینده پژوهی در زندگی فردی و کسب و کار و شغل افراد است. به همین منظور در این مدرسه تابستانی که به مدت یک هفته و در شهر اصفهان برگزار می گردد، اولویت اصلی با آموزش مجموعه ای از مهارت های لازم جهت به کارگیری دانش آینده پژوهی در کسب و کار می باشد. مهارت هایی از قبیل آینده پژوهی فردی، مهارت های ارتباطی و کارتیمی، تقویت مهارت های سناریونویسی و اجرای پروژه های آینده پژوهی از جمله مباحث آموزشی در این مدرسه تابستانه خواهد بود.

به همین دلیل در هر روز جلسات توفان ذهنی در جهت تقویت خلاقیت و نوآوری شرکت کنندگان در حوزه تخصصی مطرح شده برگزار می گردد.

در پایان قابل ذکر است این مدرسه تابستانی در تاریخ ۲۵ مرداد ماه سال جاری و به مدت یک هفته در شهر تاریخی اصفهان به صورت رایگان و توسط پژوهشگاه شاخص پژوه برگزار می گردد.

علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند درخواست خود را حداکثر تا تاریخ ۲۰ مردادماه به پژوهشگاه ارسال نمایند. بدیهی است ظرفیت ثبت نام محدود می باشد.