سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  اخبار جدیدی از تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ منتشر شد.  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گفت: به دلیل پر نشدن ظرفیت برخی از رشته های دکتری به احتمال فراوان تکمیل ظرفیت آن تا پایان هفته اعلام می شود.

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 : زمان ثبت نام رشته های جدید و اعلام نتایجبه گزارش پی اچ دی آزمون ، علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در گفت‌ و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ که در اسفند ماه سال گذشته برگزار شده تا پایان مهلت انتخاب رشته ظرفیت برخی از رشته ها کامل نشده و  به همین دلیل این احتمال وجود دارد که  تکمیل ظرفیت دکتری آزاد ۹۶ تا آخر هفته  اعلام شود.

زمان تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

وی عنوان کرد: هنوز در خصوص اعلام تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ دانشگاه آزاد به نتیجه نهایی نرسیدیم اما تا پایان هفته به اطلاع داوطلبان می رسد.

رهایی تاکید کرد: قانونی بودن کمیته سه نفره فقط از طرف مجلس شورای اسلامی امکان پذیر است و این نهاد می تواند وجه قانونی آن را تعیین کند.

وی یادآور شد: بررسی برخی از رشته های دانشگاه آزاد توسط وزارت علوم انجام شده که تعدادی دیگر از  رشته ها نیز باقی مانده است.

شرط دعوت به مصاحبه برای شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

نکته ای که ممکن است ابهام ایجاد کند شرایط شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ برای کسانی است که در آزمون کتبی نمره مناسب کسب نکردند و دعوت به مصاحبه نشدند. به این افراد در سال های گذشته در تکمیل ظرفیت اجازه ثبت نام و انتخاب رشتهداده شده است. اما برای امسال نمی توان با قاطعیت اعلام کرد که اینگونه است یا خیر. برای اطلاع از شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ برای کسانی که به مصاحبهدعوت نشده اند می توانید پیگیر اخبار دکتری باشید :

چگونه اخبار دکتری را در ایمیل شخصی خود دریافت کنیم ؟

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ بدون مصاحبه است؟!

چگونگی ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد