سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون دکتری ۹۴ دانشگاه آزاد: زمان اعلام نتایج آزمون های ارشد و دکتری آزاد اعلام شد . معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد: نتایج چندبرابر ظرفیت آزمون دکتری آزاد در روز چهارشنبه ششم خرداد در ساعت ۱۴ اعلام می‌شود.

مجتبی علوی فاضل گفت: نتایج چند برابر ظرفیت آزمون دکترای سال ۹۴ دانشگاه آزاد آماده است ولی به دلیل تقارن با برگزاری آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه در روزهای پایانی این هفته و توزیع کارت آزمون، نتایج چهارشنبه اعلام می‌شود.

دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: نتایج اولیه دوره های بدون آزمون و با آزمون دکتری تخصصی (PHD) چهارشنبه مورخ ۶/۳/۹۴ از ساعت ۱۴:۰۰ اعلام خواهد شد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت این دانشگاه از وضعیت خود مطلع شوند. نتایج این مرحله برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی بر مبنای اولویت نمره کتبی داوطلبان اعلام شده است. ۷۵ درصد نمره نهایی داوطلبان را نمره آزمون کتبی و ۲۵ درصد نمره نهایی نیز در مصاحبه علمی مشخص شده و جمع این دو نمره مبنای پذیرش داوطلبان قرار خواهد گرفت.

وی درخصوص زمان دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان گفت: مصاحبه دوره دکتری از نیمه دوم خرداد ماه آغاز خواهد شد که جدول زمانبندی آن از طریق سایت اعلام خواهد شد. معاون سنجش و پذیرش در خصوص تعداد رشته ها گفت: امسال در ۲۱۵ رشته در مقطع دکتری پذیرش صورت خواهد گرفت.

علوی فاضل توصیه کرد: درصورتیکه داوطلبان با سوال یا ابهامی مواجه شدند، با مراجعه با سایت و ورود به بخش پرسش و پاسخ سوالات خود را مطرح تا کارشناسان به آنها پاسخ دهند.

وی در پایان گفت: زمان اعلام نتایج قطعی آزمون دکتری پس از انجام مصاحبه ها در نیمه دوم شهریورماه سال جاری خواهد بود. داوطلبان دعوت شده به مصاحبه علمی لازم است در زمان مقرر که از طریق سایت این دانشگاه اعلام خواهد شد با در دست داشتن پایان نامه تحصیلی دوره کارشناسی ارشد، مدارک و سوابق علمی پژوهشی خود شامل: پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف در زمینه رشته خود، مدرک زبان، مدرک کارشناسی ارشد، در جلسه مصاحبه شرکت کنند

نتایج دکتری دانشگاه آزاد ۹۴

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۴ | اعلام نتایج دکتری آزاد ۹۴ مصاحبه | تاریخ اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۴ – ۹۵ | زمان اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ :

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: نتایج چند برابر ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد در روز چهارشنبه ششم خردادماه از طریق سایت این معاونت اعلام می‌شود.

مجتبی علوی فاضل گفت: نتایج چند برابر ظرفیت آزمون دکترای سال ۹۴ دانشگاه آزاد آماده است ولی به دلیل تقارن با برگزاری آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه در روزهای پایانی این هفته و توزیع کارت آزمون، نتایج چهارشنبه ششم خردادماه اعلام می‌شود.

نتایج دکتری ۹۴

وی افزود: ۶۰۰ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در روزهای هفتم، هشتم و نهم خردادماه شرکت‌ می‌کنند که از روز گذشته نیز سایت برای توزیع کارت باز شده است بنابراین امکان اعلام نتایج آزمون دکتری نبود.

مصاحبه دکتری ۹۴

علوی‌فاضل اظهار داشت: فهرست اسامی افراد پذیرفته شده برای مصاحبه‌ در روز چهارشنبه اعلام و زمان و نحوه مصاحبه نیز از طریق سایت azmoon.net منتشر می‌شود.

وی اضافه کرد: مصاحبه‌ها در اواخر خرداد و تیر و مرداد برگزار می‌شود و اعلام نتیجه نهایی نیز اواخر شهریورماه است.

اعلام نتایج دکتری آزاد ۹۴

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از اعلام نتایج آزمون دکتری تخصصی (PH.D) این دانشگاه در روز چهارشنبه،ششم خردادماه خبر داد.

اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۴

دکتر علوی فاضل گفت:نتایج پذیرش چند برابر ظرفیت دکتری تخصصی، برای شرکت در مصاحبه از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه،ششم خردادماه، از طریق سامانه azmoon.com اعلام می‌شود.همچنین زمان و مکان مصاحبه داوطلبانی که در آزمون کتبی و چند برابر ظرفیت نمره لازم را کسب کرده‌اند،نیمه دوم خردادماه از طریق سامانه مذکور اعلام می شود.

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۹۴

وی ادامه داد:داوطلبانی که برای مصاحبه دعوت می‌شوند باید در جلسه مصاحبه، پایان نامه و ریز نمرات کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند،همچنین ضرورت دارد چنانچه دارای تولیدات علمی ( مقاله، گواهی شرکت در کنفرانس،چاپ کتاب و..)هستند،این تولیدات علمی را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۴

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در پایان درمورد زمان اعلام نتایج نهایی اظهار کرد:نتیجه نهایی آزمون دکتری آزاد نیمه دوم شهریورماه اعلام می‌شود.