سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون دکتری ۹۳ : پژوهشگاه حوزه و دانشگاه از میان برادران حوزوی برای سال تحصیلی ۹۴ -۹۳ براساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی دانشجو می‌پذیرد.

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه از میان برادران حوزوی برای سال تحصیلی ۹۴ – ۹۳ براساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند.

بر اساس این مجوز، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برای رشته‌های دکتری جامعه‌شناسی، دکتری علوم قرآن و حدیث و دکتری فلسفه تعلیم و تربیت در مقطع دکترا دانشجو می‌پذیرد.

این پژوهشگاه همچنین در مقطع کارشناسی ارشد، دانشجویان علاقه‌مند به رشته‌های اقتصاد اسلامی، علوم قرآن و حدیث گرایش فلسفه تفسیر و مطالعات تاریخ تشیع را جذب می‌کند.

علاقه‌مندان برای اطلاع از نحوه ثبت‌ نام، زمان و مکان برگزاری آزمون و مواد و ضرایب امتحانی به اطلاعیه صادر شده در پایگاه اطلاع‌رسانی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به نشانی www.rihu.ac.ir مراجعه کنند.

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه یکی از پژوهشگاه‌های مستقل زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که از سه پژوهشکده علوم اسلامی، علوم رفتاری و علوم اجتماعی تشکیل شده‌ است.

این پژوهشگاه در قالب ۱۱ گروه پژوهشی سازماندهی شده‌ که بر بازنگری و اسلامی‌سازی علوم انسانی متمرکز هستند و همچنین اعضای هیئت علمی این پژوهشگاه تحصیلات توامان حوزوی و دانشگاهی دارند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

پذیرش دانشجوی دکتری پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

پذیرش دانشجوی دکتری در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه | پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون دکتری ۹۴ | رشته های دکتری بدون آزمون پژوهشگاه حوزه و دانشگاه | دکترای تخصصی ۹۳-۹۴ .

آخرین اخبار آزمون دکتری ۹۴ در سایت دکتریپی اچ دی آزمون ” اخبار دکترا سراسری و دکترای دانشگاه آزاد .