سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) : رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون Ph.D رشته‌های تخصصی داروسازی، گفت: مرحله دوم این آزمون فردا دوشنبه 17 تیر ماه برگزار می‌شود. دکتر غلامرضا حسن زاده با اشاره به اعلام نتایج مرحله اول آزمون Ph.D رشته‌های تخصصی داروسازی، اظهارکرد: مرحله دوم این آزمون به صورت مصاحبه در روز دوشنبه 17 تیر ماه در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه مرحله دوم آزمون دارای حد نصاب نیست، اظهارکرد: نمره نهایی هر داوطلب از مجموع نمرات مراحل اول ۸۰ درصد و مرحله دوم ۲۰ درصد تشکیل می‌شود.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی افزود: داوطلبان باید اصل کارت ملی و نیز اصل و تصویر مدارک مستند دال بر سوابق آموزشی، پژوهشی و تجارب حرفه‌ای خود را جهت ارائه به هیات مصاحبه کننده، همراه داشته باشند.
مشاوره دکتری | مشاوره پایان نامه | مشاوره مقالات isi مشاوره رزومه اساتید ارتقا رتبه مشاوره پروپوزال
وی با تاکید بر اینکه غیبت یا عدم شرکت داوطلبان در آزمون مرحله دوم (مصاحبه) به هر دلیل، به منزله انصراف بوده و انجام مصاحبه مجدد برای این داوطلبان امکان‌پذیر نیست، خاطرنشان کرد: داوطلب مسئول و متعهد به درستی و صحت مدارک و مستنداتی است که ارائه می کند، بنابراین در صورت محرز شدن مغایرت یا عدم درستی و صحت مدارک ارائه شده (در هر مرحله از آزمون یا تحصیل)، قبولی داوطلب کان لم یکن اعلام شده و در هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، برخورد قانونی لازم صورت می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: افرادی که زمان دریافت کارت، وضعیت مدارک آنان “مجاز-ناقص” اعلام شده، باید در روز مصاحبه مدارک خود را به نماینده دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی تحویل داده و مدارک ثبت‌نامی خود را کامل کنند.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با بیان اینکه نتایج نهایی آزمون ۳۰ تیر ماه اعلام می‌شود، گفت: ظرفیت پذیرش در این آزمون حدود 200 نفر است.
شایا ذکر است، بیست‌وپنجمین دوره آزمون Ph.D داروسازی هشتم تیر ماه با رقابت 907 داوطلب برگزار شد.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون